FTK Final | Beşiktaş 4 - 2 Fenerbahçe | 13 Mayıs | KUPA Beşiktaş 'ın - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FTK Final | Beşiktaş 4 - 2 Fenerbahçe | 13 Mayıs | KUPA Beşiktaş 'ın

Cevap: FTK Final | Beşiktaş 4 - 2 Fenerbahçe | 13 Mayıs | KUPA Beşiktaş 'ın

Holosko attı 4 oldu ! .... Pardon 27 oldu :)

h24.jpg

Bu böyle birer birer artıyorsa 100'e kadar gider :)

Angut.com'dan haber var mı? Zırlamalar ne boyutta, en son ziyaretçilere açıkken istifa diye böğürüyorlardı.

15 Haziran 1983'te doğan Fenerbahçeliler.Birleşin..

hemen antu'ya giriyimde hem ben güliyim hem siz.

Bjk çok kötü oynamasına rağmen fark attı fb'ye.Bu durumda fb'nin rezil bir takımı olduğunu gösteriyor.Bugün hakemler fb'ye çalışmasa maç 8-1 biterdi.

Ya hala var mı" PADİŞAHIM ÇOK YAŞA " cılar.

bunlar ya FENERBAHÇELİ değil yada futboldan çok iyi anlıyor (betondan anladıkları gibi)

Zeman Lorant Oğuz Lazaroni dahil bu kadar kötü yönetildiğimizi hatırlamıyorum.

Bir hoca düşünün ki her seçimi her hamlesi futbol kanunlarına ters.İşte o bizim kafamıza en uygun hoca

bir nesil var nerdeyse kupayı göremeyen eminim antunun da %50 den fazlası kupayı görememiştir başta ben olmak üzere ..

bu güne gelmemizde emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..!

sana noluyo ki? herkes kendi görüşünü yazar battımı sana??

bak kendi işine kimin neoldugunu bilmeden konuşma...

takım uçakla istanbula dönerken aragonese bi paraşüt takıp uçaktan atsalar olmaz mı?

Hade lan ordan‚yeter be.

Sokayim tesisine Stadina ya‚hepisini alsin defolsun gitsin.

Stadla Tesisle adama kupa vermiyorlar.

Yemin ederim ben böyle cakal bir hoca görmedim..Taraftarların istifa istedigini biliyor‚ama istifa edemeyecegi icin basın toplantısı yapmıyor..Ne diyim bu yasına gelmissin bosuna yasamıssın..

Yazık İzmir´e giden taraftara formasını‚kombinesi alan taraftara..Bir T.D´yi göndermek bu kadar zor mu ? Adamlar Mourinho´yu‚Capello´yu gönderiyor‚35 senelik kariyerinde sadece 1 lig sampiyonlugu olan adamın nesini gönderemiyorsun ????????

Sorun eger tazminatsa acın bir hesap numarası herkes 3-5 ne varsa koysun..Eminim toplanan hasılat 5-10 m €´yu bulur..

Ne aliyosun Baskandan bunlari yazman icin?

* Tribünleri arıyor gözlerim‚ meşaleleri‚ davulları‚ pankartları‚ hep bir ağızdan söylenen marşları....

* Mücadele arıyor gözlerim‚ yenikken topyekün ceza sahasına yığılan‚ bilinçsizde olsa gol atmaya çalışan takımı arıyor

* Fenerbahçeli futbolcu arıyor gözlerim sahada koşan‚ yırtınan‚ kötü oyuncu bile olsa üstümde çubuklu var diyerek elinden geleni yapan‚ yenilince ağlayan‚ yenince mutluluktan ağlayan

* Teknik direktör arıyor gözlerim‚ gol atınca hoplayıp‚ zıplayan‚ gol yiyince kafasını dik tutup oyuncularını alkışlayan‚ morali bozulan oyuncunun sırtını sıvazlıyan..

* Başkan arıyor gözlerim‚ gerektiğinde yumruğunu masaya vuran‚ yukarıda yazdıklarımın hiç birisine sessiz kalmayan‚ gerektiğinde müdahele eden‚ tek başına değil tüm taraftarla birlik olan...

"FENERBAHÇEMİ ARIYOR GÖZLERİM‚ BAŞIMI ÖNE EĞDİRTMEYEN‚ BENİ HERGÜN AĞLATAN‚ AMA SADECE MUTLULUKTAN....."

ParaGOnes!

Şimdilik benden bu kadar. :D

abowwww... neler varr ANGUT da bayağ üye kıyımı olacak bende kapandamadna girdiğimde daha ağırları vardı. !! Fenerlilerin canına tak etti.

Ama biz AZİZ YILDIRIM ın arkasındayız destekcisiyiz.. bırakma başkan sakınn!!

Üst Alt