Fulham, Babel'i İstiyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fulham, Babel'i İstiyor

Gevezelik olsun diye söylüyorum!

Yoksa ben nerden bilecem;

savunmaya dönmediği,
El freni gibi takımı durdurduğunu,
Tüm topları kendine istediğini,
Uzaktan saçma şutlar çektiğini,
Boş kaleye gol kaçırdığını,
Arkadaşlarına bilerek pas vermediğini,
Çalık atacak derken topu 20 metre önüne atıp aut'a çıktığını vs

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!

Tamam canım
Bizimkinden çok daha iyi orta saha ve forvete haiz bir takımda arkasında da iyi bir hücumcu bek ile (bryan) iyi oynamıştı
Bizdeki oyununu anlatıyorsun bana
Şimdi allah bilir babelsever olduğumu ve takımda istediğimi sanıp o minvalde şeyler yazarsın ilk msjdaki gibi. İnş yanılırım

Tamam canım
Bizimkinden çok daha iyi orta saha ve forvete haiz bir takımda arkasında da iyi bir hücumcu bek ile (bryan) iyi oynamıştı
Bizdeki oyununu anlatıyorsun bana
Şimdi allah bilir babelsever olduğumu ve takımda istediğimi sanıp o minvalde şeyler yazarsın ilk msjdaki gibi. İnş yanılırım
Düşün işte; bizden daha iyi bir ortasaha ve beklerle bile zar zor 5 gol fulham bunun yerine adam akıllı bir kanat forvet alsaymış eğer ligde kalma ihtimalini baya artardı.

Yani senin deyimine göre Babel fulham dan önce bjk'de(2018 ilk yarı) leş fulham'dan sonra bizde leş ama fulham'da mükemmel.

Koskoca fulham ortasahasi ve bekleri demek ki Babel gibi bir süperstar ile ligde kalamadiysa suç kimin?

Pasta kesmeye YETER!

Düşün işte; bizden daha iyi bir ortasaha ve beklerle bile zar zor 5 gol fulham bunun yerine adam akıllı bir kanat forvet alsaymış eğer ligde kalma ihtimalini baya artardı.

Yani senin deyimine göre Babel fulham dan önce bjk'de(2018 ilk yarı) leş fulham'dan sonra bizde leş ama fulham'da mükemmel.

Koskoca fulham ortasahasi ve bekleri demek ki Babel gibi bir süperstar ile ligde kalamadiysa suç kimin?

Pasta kesmeye YETER!

stoper kaleci fln neyse renktaş babelin düşürmediği konusunda tokalaşıp hayırlı akşamlar dileyerek uzayalım mı konudan ?

Babel gibi adamın dünyanın her yerinde bir piyasası vardır.

Bir otomobil satan abim derdi ki, her sabah bir enayi uyanıp telefona sarılıyor.

Neden olmasın, hayat.

Gscimbom mobil

32 yasindaki Babelden ne bekliyordun AAK? Adam Fulhama gittiginde 22 mac yapmislardi ve 14 puanlari vardi. Yani 0,63 puan ortalamasi yapmislar.

Babel ile 16 macta 12 puan almislar. Bu 0,75 puan.

Umarim geri alirlar.

Babel fulhamda gayet iyi bir performans sergiledi bence(istatistiksel olarak diyorum izlemedim hiç). fulham babel gitmesede küme düşerdi yinede takım kötüymüş demek ki. adamı bu kadar yermenin bi anlamı yok kendisini sevmesemde(oyun stilini). bjk ve fulham performansı sebebiyle hollanda milli takımında oynayan birisiydi düne kadar ki hollanda milli takımı 3-5 sene önceki gibi çöp değil şimdi.

Üst Alt