Furkan Aldemir resmen Galatasaray'da


GALATASARAY'DAN BİR BOMBA DAHA...Gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak kadro kurmaya başlayan Galatasaray, Pınar Karşıyaka'nın geleceğin yetenekleri arasında ilk sırada gösterilen ve 2011 NBA Draftı listesinde yer alan Furkan Aldemir'le söz kesti.Geçen sezon almak için çok uğraştığı ancak taraftarın tepkisi nedeniyle Karşıyaka Yönetiminin son anda satmaktan vazgeçtiği Furkan, 2.07 boyunda, 20 yaşında. 2 sezondur Fatih Üniversitesi'ndeki kaydını donduran ve bölüm değişikliği yapan genç oyuncu sezon ortasında sakatlanmış ve bir süre takımındaki yerini alamamasına karşın 26 maçta 8 sayı ve 7.5 ribaunt ortalamasıyla oynamıştı.Sessiz sedasız transfer çalışması yapan ve tüm yetkilerini menajerine veren Furkan'ın Amerika dönüşü sözleşme imzalaması bekleniyor.Furkan Özel Karşıyaka Yamanlar Koleji'nde keşfedilmiş ve Karşıyaka genç takımına, ardından da A Takımına alınmıştı.Kaynak: Basketbolig
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıBöyle birşeyin olduğunu sanmıyorum şuanda , Furkanla ilgili transfer haberi olsa mutlaka duyardık burada.
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıKarşıyakayla bonserviste anlaştık haberi çıktı deseler inanırdım, biz Furkan'la her zaman anlaşırız zaten, önemli olan takımı.
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıBasketbol sitelerinde futbol gibi yalan haber çıkmaz.Hayırlı olsun takımımıza
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıKarşıyakayla bonserviste anlaştık haberi çıktı deseler inanırdım, biz Furkan'la her zaman anlaşırız zaten, önemli olan takımı.aynen öyle..biz furkanla zaten anlaşırız vede geçtiğimiz senelerde anlaşıp kulübünün hatta antrenörlerinin açıklamaları taraftar baskısına neden olmuştu..olay kuübüyle anlaşmaya bağlı..
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıNasıl zor birşey değil?NBA oyuncuları olan Ömer´den de,Semih´ten de yetenekli Furkan.Onların Furkan yaşındayken ki performanslarını hatırlıyorumda,hele Semih bildiğin leşti lan.Tamam da Okan, adamın potansiyeli var diye hep Karşıyaka'da mı kalacak? NBA'de zaten draft olamayacak. Karşıyaka desen, her sene play-off'lara kalıyor ama çeyrek finalden öteye gidemiyor. Haliyle Furkan da basketbolunu geliştirmek için ayrılmak istiyordur.
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıTamam da Okan, adamın potansiyeli var diye hep Karşıyaka'da mı kalacak? NBA'de zaten draft olamayacak. Karşıyaka desen, her sene play-off'lara kalıyor ama çeyrek finalden öteye gidemiyor. Haliyle Furkan da basketbolunu geliştirmek için ayrılmak istiyordur.Orası öylede,1-1.5 milyon $ bonservis konuşuluyor Furkan için.Erkek basketbolu için ödenmesi kolay bir para değil.
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıSöylenilen bütçemiz gerçek olursa Furkanı almak zor olmaz 1.500.000 dolara bakar bonservisi.
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıGelirse bundan sonraki 2-3 sene için çok iyi olacak bir hamle olur.Sonra zaten NBA'e gidecektir.Pota altında ribaundlarda çok zayıf kalıyoruz.Furkan'ın da en büyük özelliği iyi ribaund alması olduğu düşünülürse çok işimize yarayabilecek bir isim.
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıLokavt olursa o furkana verilecek bonservis ve yıllık ucrete neler gelir siz biliyonuz mu ? 2 milyon $ pota altına canavarlar getirirsin, Ömer Aşık 1 milyon $ gelir, Furkan'a bu para verilmez zaten adam NBA düşünüyor, tam pişer NBA'ye gider bizde verdiğimiz paraya yanarız.
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıLokavt olursa o furkana verilecek bonservis ve yıllık ucrete neler gelir siz biliyonuz mu ? 2 milyon $ pota altına canavarlar getirirsin, Ömer Aşık 1 milyon $ gelir, Furkan'a bu para verilmez zaten adam NBA düşünüyor, tam pişer NBA'ye gider bizde verdiğimiz paraya yanarız.3 yıl garanti oynar.NBA takımları avrupalıları genelde 23-24 yaşlarında kadroya katıyorlar.Furkan 20 sine yeni girdi.
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıismet badem radyospordaki programda konustu ismet badem furkan ile telefonda konustugunu karsiyaka ile 2 yıllık sozlesmesinin bulundugunu takımlar anlasırsa galatasaraya gelecegini soylemis...
 
Cevap: Furkan Aldemir Galatasaray'da iddiasıismet badem radyospordaki programda konustu ismet badem furkan ile telefonda konustugunu karsiyaka ile 2 yıllık sozlesmesinin bulundugunu takımlar anlasırsa galatasaraya gelecegini soylemis...zaten olayın kulüplerin anlaşmasına bağlı oldugunu söylemiştik...
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt