Futbol Antrenörü Olmak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Antrenörü Olmak

Öncelikle hayırlısı olsun renktaş bende biraz araştırma yaptım bu konuda dediğin gibi lisanslı futbolcu olursan 10 puan getirisi oluyormuş,mezuniyet de lise de 12 puan veriyormuş onun haricinde yabancı dil vs özelliklerin varsa 10 puan oradan geliyor ilk yardımcı belgem var 10 puan oradan geliyor yani topladığın puanlar 35 olması gerekiyor en azından kursa katılmak için öncelikli hedefin gönüllü antrenörlük olursa artı 10 da oradan geliyor.En sonunda kursa katılım gerçekleştirerek sınavdan 10 sorudan 6 yaparsan belge almaya hak kazanıyorsun.
Umarım yeterince açıklama yapabilmişimdir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Hocam lise dediğiniz normal olan mı yani anadolu, meslek lisesi mi yoksa spor lisesi mi? Eğer spor lisesi harici liselerden de puan geliyorsa kursa rahat katılırım diye düşünüyorum. Yabancı dilim var. İlk yardım belgesi de kolay. Gönüllü antrenörlük duruma göre olabilir. Sınavda ne soruyorlar peki onu merak ettim.

Hocam lise dediğiniz normal olan mı yani anadolu, meslek lisesi mi yoksa spor lisesi mi? Eğer spor lisesi harici liselerden de puan geliyorsa kursa rahat katılırım diye düşünüyorum. Yabancı dilim var. İlk yardım belgesi de kolay. Gönüllü antrenörlük duruma göre olabilir. Sınavda ne soruyorlar peki onu merak ettim.

Ben meslek lisesi çıkışlıyım.TFF iletişim numarasından aradığım zaman bu şekilde kendim hakkında bilgiler verdim iletişim merkezinde ki bayanda bu yazdıklarımı söyledi.Ağustos sonunda Eylül başında kurslar açılıyormuş.
Eğer ki futbolculuk geçmişiniz yoksa öncelikle gönüllü antrenör kursuna gelmeniz gerekiyor bir sene sonra da C belgesi almaya hak kazanıyorsunuz dedi.
Gönüllü olarak da alt yaş kategorilerinde futbol okullarında kendini pişirebilirsin.

Ben meslek lisesi çıkışlıyım.TFF iletişim numarasından aradığım zaman bu şekilde kendim hakkında bilgiler verdim iletişim merkezinde ki bayanda bu yazdıklarımı söyledi.Ağustos sonunda Eylül başında kurslar açılıyormuş.
Eğer ki futbolculuk geçmişiniz yoksa öncelikle gönüllü antrenör kursuna gelmeniz gerekiyor bir sene sonra da C belgesi almaya hak kazanıyorsunuz dedi.
Gönüllü olarak da alt yaş kategorilerinde futbol okullarında kendini pişirebilirsin.

Peki bu kursa katılım öncesi Besyo okusak bir avantaj sağlar mı? Yoksa Besyo okumadan da bu kursa katılıp geçebilir miyiz? Eğer direkt geçebiliyorsak okulunu okuyup zaman kaybetmeme gerek yok o zaman.

Renktaşlar bu parkurlara girmeden önce performans artırıcı ürünler kullansam (NoX tarzı) acaba bir sıkıntı olur mu doping niyetine geçer mi? Ben araştırdım bir sıkıntı olmaz kullanabilirsin diyenler var, o riske girmeye gerek yok diyenler var. Kararsız kaldım valla.

Renktaşlar bu parkurlara girmeden önce performans artırıcı ürünler kullansam (NoX tarzı) acaba bir sıkıntı olur mu doping niyetine geçer mi? Ben araştırdım bir sıkıntı olmaz kullanabilirsin diyenler var, o riske girmeye gerek yok diyenler var. Kararsız kaldım valla.

Geçmez.Steroid veya growth hormon alman lazım ki doping testinde çıksın.Nox tarzı ürünler ek gıda takviyesinden öte değildir.

Basketbolcu olmak istiyordum, Pınar Karşıyaka altyapısına gitmeyi çok istedim ama olmadı. Keşke üniversite okurken bir yandan da basketbol koçu olabilme konusunda bir şeyler yapsaydım derim hala. En azından basketbol hakemliği de olabilirdi.

Basketbolun içinde yer almayı çok isterdim.

Şu fiyatlara bakın be. Hiç mi utanmanız kalmadı? Ülkede futbol antrenörü olmak için eski futbolcu mu olmak lazım? Bu işin okulunu okuyup mezun olanlar istese de olamaz eğer zengin değilse veya torpili yoksa. Sen 10 sene boyunca okul oku, sınavlara gir, eline tek bir kalem almamış kişiler sırf eski futbolcu diye senin önüne geçsin...

Selçuk Şahinler, Volkan Demirellerin antrenör olacağı yeni Türk futboluna hoş geldiniz.

Son düzenleme:
Şu fiyatlara bakın be. Hiç mi utanmanız kalmadı? Ülkede futbol antrenörü olmak için eski futbolcu mu olmak lazım? Bu işin okulunu okuyup mezun olanlar istese de olamaz eğer zengin değilse veya torpili yoksa. Sen 10 sene boyunca okul oku, sınavlara gir, eline tek bir kalem almamış kişiler sırf eski futbolcu diye senin önüne geçsin...

Selçuk Şahinler, Volkan Demirellerin antrenör olacağı yeni Türk futboluna hoş geldiniz.

aldığın pro lisans her yerde aynı deilmi
englanda baktım 10 bin pount diyor
gallerde fln yapıor eski topçular orda da aynı sanırım
burda 10 bin tlye yapamazlar herald

aldığın pro lisans her yerde aynı deilmi
englanda baktım 10 bin pount diyor
gallerde fln yapıor eski topçular orda da aynı sanırım
burda 10 bin tlye yapamazlar herald
2013'teki haberi okudum Almanya'da A Lisansı 530 Euro. İngiltere'de 4390 pound'muş. İngiltere'de neden bu kadar pahalı bilmiyorum. Her ülkede aynı fiyat değilmiş yani. En pahalı olan İngiltere'de bile adamlar 5 aylık asgari ücretle A lisansı alabilirken, ülkemiz vatandaşının A lisansı alabilmesi için 15 ay yemeden içmeden hiçbir borç ödemeden 15 ay çalışması lazım. Gerçi eski futbolcular için çerez parasıdır bunlar ancak sıfırdan gelmek isteyenler için imkansız gibi. Hadi parayı buldun diyelim hala işin garanti değil. Eski futbolcular senin her türlü önüne geçiyor.

Üst Alt