Futbol D Grubu 2.Maç | Japonya 1-0 Fas | Maç Sonucu | 29 Temmuz - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol D Grubu 2.Maç | Japonya 1-0 Fas | Maç Sonucu | 29 Temmuz

Cevap: Futbol D Grubu 2.Maç | Japonya 1-0 Fas | 2.Yarı | 29 Temmuz

Salman,Kayseri play off mu oynadı?

yahu tff nin uydurdugu kupa icin maclar yapti ya kalan diger takimlar?

amrabat sezon bittikten sonra tum oyuncular gibi milli takim kampina gitti direkt.

orda 2014 quali 2 mac oynadi, son mac 9-6-12, sora hazirlik maclari da yapmis olabilirler, bilmiyorum ama bu zamana kadar kesin milli kamptaydi.

sonra olympia icin yine bayadir kampa cagrildi, ordaydi.

belki 1 ay tatil yapmistir senin dedigin gibi, bende bilmyiorum ama bu zaman ne ara bulmussa artik.

Cevap: Futbol D Grubu 2.Maç | Japonya 1-0 Fas | 2.Yarı | 29 Temmuz

yahu tff nin uydurdugu kupa icin maclar yapti ya kalan diger takimlar?

amrabat sezon bittikten sonra tum oyuncular gibi milli takim kampina gitti direkt.

orda 2014 quali 2 mac oynadi, son mac 9-6-12, sora hazirlik maclari da yapmis olabilirler, bilmiyorum ama bu zamana kadar kesin milli kamptaydi.

sonra olympia icin yine bayadir kampa cagrildi, ordaydi.

belki 1 ay tatil yapmistir senin dedigin gibi, bende bilmyiorum ama bu zaman ne ara bulmussa artik.

Amrabat o maçları oynamadan gitti.Hangi zaman da hangi maçları oynadı bilmiyorum ama aradan 4 ay geçmiş.4 ayını da milli takımda geçirmesi imkansız.

Cevap: Futbol D Grubu 2.Maç | Japonya 1-0 Fas | Maç Sonucu | 29 Temmuz

Bu arada eurosportta Munchen-Wolfsburg maçını izledim Shaqiri kötü oynuyordu.O performansla bizde oynasaydı aman Allah'ım bizim taraftar yönetimi asardı kesin:)

Bu arada eurosportta Munchen-Wolfsburg maçını izledim Shaqiri kötü oynuyordu.O performansla bizde oynasaydı aman Allah'ım bizim taraftar yönetimi asardı kesin:)

Shaqiri'nin gecen mac ne yaptiklarini gördünmü ama, öyle deme Halit. Bence kiyaslamayalim bile, lütfen :)

Çok fena istatistik Hakan:) Ben Shaqiri'yi severim.Bize gelmemesi ile hayal kırıklığına uğramış biriyim.Biri Ribery öbürü Shaqiri.

Cok iyi istatistik derken ironi'mi yaptin ? :)

Bence cok kötü degil, nede olsa yeni takimda hemen hemen alt yapidan oyuncular ile oynuyor. Gecen mactaki assisti. Kaleciye dikkat :D

XHERDAN SHAQIRI SUPER DRIBBLING and AMAZING ASSIST vs Beijing Guoan - YouTube

Bence cok kötü degil, nede olsa yeni takimda hemen hemen alt yapidan oyuncular ile oynuyor. Gecen mactaki assisti. Kaleciye dikkat :D

Öyle bir anlattın ki istatistiği görünce hayal kırıklığına uğradım:) Hakan'ım,Shaqiri'ye gösterdiğin sevgi ve şevkati de Amrabat'a da göster:D

Öyle bir anlattın ki istatistiği görünce hayal kırıklığına uğradım:) Hakan'ım,Shaqiri'ye gösterdiğin sevgi ve şevkati de Amrabat'a da göster:D

Yuh Halit, gercekten ironi :D Adam 3 maca cikti 1 gol 1 assist. Daha ne istersin :D

Ben Amrabat'a birsey demiyoum Halit. Kac kez yazacam. 1-2 mac yüzünden atip kesecek degilim. Sadece 8.5 milyon etmez ve Avrupa icin yetersiz düsünüyorum. Bakalim belkide CL'De tikir tikir oynar.

Yuh Halit, gercekten ironi :D Adam 3 maca cikti 1 gol 1 assist. Daha ne istersin :D

Ben Amrabat'a birsey demiyoum Halit. Kac kez yazacam. 1-2 mac yüzünden atip kesecek degilim. Sadece 8.5 milyon etmez ve Avrupa icin yetersiz düsünüyorum. Bakalim belkide CL'De tikir tikir oynar.

Umut Bulut 1 maç 3 gol:D

Amrabat iyi olacak kardeşim ben güveniyorum.Bugüne kadar gerçekten savunduğum biri kötü çıkmadı.

XHERDAN SHAQIRI SUPER DRIBBLING and AMAZING ASSIST vs Beijing Guoan - YouTube

Ağlasak yeridir yahu.

Podolski,Shaqiri,Suarez kaçan adamlara bak yahu en az ikisini alacak düzeydeydik.

Ah Shaqiri. :(

Üst Alt