Futbol Nöbeti - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Nöbeti

Cevap: Futbol Nöbeti

renkdaşlar merhaba, yeni katıldım aranıza... bence baştan aşağı vizyonsuz olan herkes gitmeli.. benim için oluşması gerekn kadro ve yapı şöyle olmalı..(sezon başında)

başkan---- adaya göre

futbol a.ş ve teknik adam : fatih terim (sebep zamanın harcaya bilecek galatasaray için yapacak tek adam, geçmişte zarar uğrattı diyenler stad olimpiyattı,takım kötüydü ve hataları vardı)

transfer sorumlusu: haldun üstünel (gerçekten futbol oynatmaya niyetli fatih terime en iyilerini alacak ve gönlümüzdeki aslan)

genel menajer: hakan şükür veya abdulrahim albayrak.. ( takıma ağbeylik yapacak,tecrübeli)

takım

as kadrosu

-------------------romerio----------------

---sabri---------neill--------servet--------çağlar----

---------kallström-----emana-----biglia----

-----volkan şen---------------------arda--------

------------------stancu-------------------

yedek kadro

-------------------ufuk---------------

----serdar------yerli-----yerli----h.balta-----

--------yekta---cana------culio------

----pino-----------sezer öztürk----

----------------baros-----
şunlarda tam kadroda: emre çolak-anıl-mehmet ekici-gurbetçi adı geçen 2 oyuncu (hatırlayamadım) :)

arkadaşlar diyeceksiniz onun için 30 milyon euro gerek... alacağınız 4 yabancı ve en az 6 yerlii...

ara transferde harcanan ne kadar 15 milyon azmıydı????

böyle bir kadro oluşturmak iyi futbolu ve biz galatasaray aşıklarını çılgına çevirecek başarıları elde etmek için tek yol değilmi.

umut vaadet eden, iyi top oynadığını gören taraftar kombine-forma vs vs sezon sonunda kadar bu transferlerin %70 çıkartır zaten..

benim aklımdan geçen baştan aşağı revizyon böyle olur bence.... orta saha ve forvet hattı harikulede yedekleriyle beraber.. defansif olarak iyi bir kaç oyuncuda bulunursa daha ne olsunn .... saygılar okuyanlara teşekkürler :)

başkan ve hoca gitmeli! en az 15 oyunculuk revizyon yapılmalı

başkan tarihin en kötü başkanı !

hoca çok kötü bir hoca !

futbolcunlar desen hepimiz biliyoruz,pas veremeyen, şutu taca atan oyuncu kadrosuna sahip takım!

çok acil sene sonu başkandan başlayıp,hoca ve oyuncu kadrosunda ciddi bir revizyon gerekli !

Cevap: başkan ve hoca gitmeli! en az 15 oyunculuk revizyon yapılmalı

başkan tarihin en kötü başkanı !

hoca çok kötü bir hoca !

futbolcunlar desen hepimiz biliyoruz,pas veremeyen, şutu taca atan oyuncu kadrosuna sahip takım!

çok acil sene sonu başkandan başlayıp,hoca ve oyuncu kadrosunda ciddi bir revizyon gerekli !

Ayranınız varsa,bu takım yönetim ve hocayla iyi bir cacık yapılır..Başka da hiçbirşey olmaz bunlardan..Takıma Küme düşürmeden gitmeyecek güruhlar!!

Takimda 3-4 kisi haric hepsini degistirmek gerekli. Bu sene gitti neyse de bence bizim takim artik 1-2 yil duzelmez. O kadar batti gibi geliyor takim bana.

Bu Selen'de sıkılmadı bi türlü ciddi yorumlar yapmaktan. Başbakan olacak adam şerefsizim. TRE den iyidir ciddi yemin billah.

sanki galatasarayda felaket varmış gibi senaryolar üretiliyor basında futbolda bunlar olabilir :eek: bakın şimdi galatsarayın gelirleri 70 milyon avrodan 200 300 milyon avroya kadar çıktı :happynew:

Üst Alt