Futbol Şubesinin Başına Bir Profesyonel Şart! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Şubesinin Başına Bir Profesyonel Şart!

Cevap: İmparator Fatih Terim Göreve!!! Başkan Gör Bunu!

arkadaşlar FUTBOL ŞUBESİNİN BAŞINA geçsin deniyor

Fatih Terim'in antrenörlük seviyesi çağdaş futbola ters düşüyor bence.Tamam taktik tazı konularda severim,takdir ederim ama piyasadaki oyuncular hakkında pek bir bilgisi olduğunu sanmıyorum.İkinci gelişinde tüm yetkiyi ona vermiştik ne hale getirdi takımı.

2. gelişinde en son Fenerden 6 yemiştik sanırım saçma transfeleri söylemiyorum bile.

Bir okuyun yazıyı yahu! Neye yorum yaptığınızı bilin önce. Teknik Direktör olarak getirilmesi çağrısına forum olarak izin vermeyiz zaten;)

Fatih Terim - Gheorge Hagi - Gheorghe Popescu - Claduia Taffarel - Hakan Sukur - Bülent Korkmaz - Tugay Kerimoğlu - Suat Kaya - Okan Buruk - Ergun Penbe - Hasan Sas - Arif Erdem - Umit Davala - Hakan Unsal

Bu isimlerin hepsi tekrar bir araya gelmeli Fatih Terim önderliginde hepsi Galatasaray'da futbolun belli kademelerine yerlestirilmeli .

Fatih Terim'in antrenörlük seviyesi çağdaş futbola ters düşüyor bence.Tamam taktik tazı konularda severim,takdir ederim ama piyasadaki oyuncular hakkında pek bir bilgisi olduğunu sanmıyorum.İkinci gelişinde tüm yetkiyi ona vermiştik ne hale getirdi takımı.

okudunmu yaziyi?

Dunya futbolunu pek takip etmez, oyuncu bilgisi Rıdvan duzeyindedir. Malik'i bile Arap sanmıstı. Yabancı secmeyi bilmez. Pazarlık etme, baglantı kurma da cinlikler yapamaz daha cok kazık yer. Kurumsal davranabilecek kultur ve deneyimden, olgunluktan uzak biri, fevri bir adam. Karateri takım calısmasına uygun degil, ben'i on plana cıkaran edilgen insanlarla calısmayı seven biri. Antrenorlugu iyi, taktisyenligi orta, menajerlik, yonetim kabiliyeti kotu biri bence. İleitisim becerisi zaten fenomen, ultra yerel.

Yabancı dili, Sultanahmet esnafı gibi...

Ben okudum ama onuda Terim'in kabul edeceğini sanmam.Yinede Sezgin'den iyi olur gelirse.

futbol şubesinin başına da gelmesin , kaç yılı milli takıma gitti zaten , bırakında adamı artık yurt dışında izleyelim..

seneye fatih terimlede aynı duruma düşsek sonu yok bu işin.takımda istikrar şart;)

okursan farkli dusunmeden yazini yazarsin

HALDUN USTUNEL YERINE FATIH TERIM DIYORUM

Futbolun tek patronu diyorum.

Rijkaard ile devam diyorum

ayni real madrid- barcelona gibi

Ya tamam da sende başlığı bu şekide açma.3-4 tane kocaman resim koymuşsun altına da bir satırlık cümle yazmışsın.Başlığı gören yazmaya başlıyor.

Başlık düzeltilirse iyi olur.

futbol subesinin basina gecmesi sadece transfer olmus

haldun ustunelinizle gurur duyun siz.

transferden baska bir gram takima olumlu hareketi yok.

Futbol şubesinin başına geçince soyunma odasına girip aynı gaz konuşmaları yapmak hakkı mı edinecek Fatih Terim?

Fatih Terim teknik direktördür.Yönetici değil.En basitindan avrupa şampiyonu olan takımı bile araba-jeep tartışmaları içine soktu,oyuncularını yönetemedi.Futbol dışında Fatih Terim'in bilgisi,yöneticilik vasıfları bize yetmez,gerekmez de zaten.

Ha teknik direktör olarak isteyenler varsa da,onlara cevabımı Frank Rijkaard başlığında vermiştim,bulup okusunlar.

Üst Alt