Futbol Takımı Ücretlerine İlişkin Açıklama - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Takımı Ücretlerine İlişkin Açıklama

Gerzek Avrupa ve gerzek kanunları. Herşeyi bireyselleştireceğiz diye insanları birleştiren bütün unsurları yok ettiler. Kendilerini de bu yok edecek. Bizler futbolu gönül verdiğimiz takımlar için izliyoruz ama onlar içinde ki kişisel unsurları daha önemli görüyorlar.

Bu işten kazançlı çıkan Bi sürü fenomen futbolcudan da nefret ediyorum artık.

Futbolumuzu geri verin

Mustafa Cengiz çıkmış ne halt yediklerini açıklayacağım gibi beyanatlarda bulunmuş. Gerçekten camiamızın başında başkan diye böyle mahalle arası ağızı ile konusan bir başkan olduğu için utanıyorum. Neymiş belhanda ile feghouli indirim yapmamış fifaya şikayet etmişler. O zaman adam gibi kontrat yapın. Insanlar senin indirim talebini kabul etmek zorunda değil. Gerçekten bu adam gün geçtikçe bizi daha da rezil etmeye devam ediyor.

SM-A705FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gerzek Avrupa ve gerzek kanunları. Herşeyi bireyselleştireceğiz diye insanları birleştiren bütün unsurları yok ettiler. Kendilerini de bu yok edecek. Bizler futbolu gönül verdiğimiz takımlar için izliyoruz ama onlar içinde ki kişisel unsurları daha önemli görüyorlar.

Bu işten kazançlı çıkan Bi sürü fenomen futbolcudan da nefret ediyorum artık.

Futbolumuzu geri verin
Sertan?

Üst Alt