Futbol Tarihine Geçmiş Unutulmaz Sözler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Tarihine Geçmiş Unutulmaz Sözler

Cevap: Futbol Tarihine Geçmiş Unutulmaz Sözler

Güntekin:Rıdvan hocam 18 yaş altındakilere iddaa için ne söyleyeceksiniz

Rıdvan : Almanya Ligine oynamasınlar çok süpriz oluyo

bir gün istanbula avrupa şampiyonu olan takımın uçağı inecek Ali Şen

Evet ali şen indi ama düşündüğü gibi uçağın içinde fenerbahçe yoktu çifte kupalı Avrupa lı Aslanlarımız vardı

az alkmaar-fener maçından önce biri demişti tam hatırlamıyorum.

az'yi az'de yen bakalım :D

Ercan Taner Klasikleri

Hagi, kaleye baktı, bir çalım, nefis bir hareket, Hagi, Hagi, Hagi, Hagi, Hagi... Hagi!!!

(1999 Rapid Wien-Galatasaray maçı sırasında, Gheorghe Hagi'nin attığı aşırtma gol sonrası)

Ver penaltıyı! Verdi! Verdi! Penaltıyı verdi! Penaltıyı verdi! Slovak hakem kırk bin İngiliz'in önünde penaltıyı verdi!

(2000 yılında Leeds United-Galatasaray UEFA Kupası yarı finalinde, hakem Lubos Michel'in Galatasaray lehine penaltı vermesi üzerine)

* Hagi, nefis döndü yine, Hakan'a bir pas... Hakan Şükür açı biraz dar ama, Hakan sıyrılıcak... Hakan sıyrıldı, çerçeveyi gördü... Hakan vurdu, gooll... Goolll.. Kim attı! Kral attı! Kral attı! Hem de Leeds'te, Elland Road'da!

(Leeds United-Galatasaray maçında Hakan Şükür'ün golü sonrası)

* Hasan Şaş, "klas" döndü! Çok "klas" bir hareket.

(Kendine has üslubuyla en çok kullandığı kelimelerden biri: Klas)

* Haydi Hagi, Hadi koçum, Hadi aslanım!

(Leeds United-Galatasaray maçında Hagi penaltıyı kullanırken)

* Hagi, ("Houacciii") derin bir pas, ofsayt! ("Aouffsayytt") Hakan Şükür ("Houakan Şükür") ofsayt! ("Aouffsayytt")

(Kendine has telaffuz üslubuna örnekler)

* Tam 15 gün boyunca ortalığı ayağa kaldırdılar, hem basın, hem medya, hem Leeds United kulübü. Ama artık hiç bir şeyin önemi kalmadı. Bridges... Taffarel... Hiç bir şeyin önemi kalmadı, Galatasaray finalde! Galatasaray finalde! Bağırıyorum, haykırıyorum, hatta sevinçten çıldırıyorum! Galatasaray finalde!!!

(Leeds United-Galatasaray maçı bitiminde)

volkan volkan ne yaptın volkan, ah volkan ah, volkan ne yaptın. schalke'nin bu golü nasıl anlatılabilirki... zeminin azizliğine uğruyor volkan. işte daum ve volkan.:f68.gif::f68.gif:

Üst Alt