Futbol Tarihinin Unutulmaz Sözleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbol Tarihinin Unutulmaz Sözleri

Cevap: Futbol Tarihinin Unutulmaz Sözleri

Eduardo Galeano: Ben basit bir 'iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum: "Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!"

bw090820Eduardo_Galeano480x172.jpg

"Elimi kesseler sari-kirmizi,sari-lacivert,siyah-beyaz kani akar" 3 büyüklere transfer olan bir cok futbolcu

asıl sahibi ne fatih hocadır, ne de alex ferguson... aaron levenstein'nın sözüdür... ve mini etek değil bikinidir...:)

orjinali "Statistics are like bikinis. What they reveal is suggestive, but what they conceal is vital"

"Lazım çok çabuk düşünüyor ama düşün var. Her zaman her şeyi yapıyor kafa lazım kafa. G.t yok g.t sadece oturur ama kafa düşünüyor"

_41085088_bestflag416.jpg

"Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 35 metreden Liverpool'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı, yoksa dünya güzelini yatağa atmak mı diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. Şanslı biri olarak her ikisini de yaptım. Ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde.''

"Muhabir: Bir maçtan once en erken ne zaman s*x yaptın? G. Best: Galiba devre arasında yaptığım maça daha yakın bir zamandaydı..."

"Eğer biraz çirkin olsaydım, ne Pele ne de Maradona'nın adı hatırlanmazdı."

"Yedi tane Miss World ile yattığım söyleniyor ama rakam yanlıştır. Doğru rakam dörttür. Üçünü reddettim "

''1969'da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı.''

:ayatollah:

Muhammed'e Muhammed'e faul yaptılar. Ben topu koydum tam yerine Muhammed dedi vuramacakmızın burdan. Vurucam Muhammed dedim noolacak ki :trollface:

_41085088_bestflag416.jpg

"Eğer bana üç kişiyi çalımlayıp 35 metreden Liverpool'a nefis bir gol atıp tribünleri ayağa kaldırmak mı, yoksa dünya güzelini yatağa atmak mı diye sorsanız karar vermesi çok zor olurdu. Şanslı biri olarak her ikisini de yaptım. Ama birini 50 bin kişinin gözleri önünde.''

"Muhabir: Bir maçtan once en erken ne zaman s*x yaptın? G. Best: Galiba devre arasında yaptığım maça daha yakın bir zamandaydı..."

"Eğer biraz çirkin olsaydım, ne Pele ne de Maradona'nın adı hatırlanmazdı."

"Yedi tane Miss World ile yattığım söyleniyor ama rakam yanlıştır. Doğru rakam dörttür. Üçünü reddettim "

''1969'da içkiyi ve kadınları bıraktım. Hayatımda geçirdiğim en berbat 20 dakikaydı.''

:ayatollah:

mükemmel :D:D

Üst Alt