Futbolcularımızı GREV'e Davet Ediyoruz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolcularımızı GREV'e Davet Ediyoruz

The Ozbek Gang tarafindan verilen hakkaniyet disi cezayi protesto etmek uzre, tum futbolcularimizi bu hainyonetim defolana kadar Grev yapmaya davet ediyoruz

Galatasaray ilkelerine hiyanet edilmesi kabul edilemez

Sesimizi duyurmali

bu_isyerinde_grev_vardir_h60630_8674d.png

Dursuna karşı her eylemde varım. Destekciyim.
Her ne kadar çapsız göbekli kahpece oyunlar oynayan topcularimiz olsa da.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The Ozbek Gang tarafindan verilen hakkaniyet disi cezayi protesto etmek uzre, tum futbolcularimizi bu hainyonetim defolana kadar Grev yapmaya davet ediyoruz

Galatasaray ilkelerine hiyanet edilmesi kabul edilemez

Sesimizi duyurmali

bu_isyerinde_grev_vardir_h60630_8674d.png

Mantıklı sosyal medya ile sesimizi duyuralım.Destek bulursa yönetim pes etmek zorunda kalır.Bir tek sneijder selçuk ile kalmaz.Koca takımın sözleşmesini fesh edip mi gönderecekler.Her türlü köşeye sıkışırlar.

Dursuna karşı her türlü hamlenin destekçisiyim.

Sneijder'e maaşının %50'si kadar ceza sarı kartlar nedeniyle verildi, bu yapılan futbol tarihinde görülmemiş bir skandaldır ve gsmiz bütün dünyaya rezil rüsva olmuştur. Bir Galatasaray'lı olarak utanç duyuyorum.

ya birakin bu yerli cete, bence Sneijder fazla para aliyor diye yönetimi destekliyor bile olabilir...yerli oyuncular takimda borularinin ötmesi icin Sneijder ve podolski ye karsi cephe bile almistir..bu yerli cete sabri ,olcan , yasin , selcuk , semih bu takimda kaldiklari sürece devamli yildiz oyuncularin altini oymaya devam ederler...ezikler arka 5li dedikleri tayfayi dagitti bizimde bu yerli ceteyi dagitmamiz lazim..

ya birakin bu yerli cete, bence Sneijder fazla para aliyor diye yönetimi destekliyor bile olabilir...yerli oyuncular takimda borularinin ötmesi icin Sneijder ve podolski ye karsi cephe bile almistir..bu yerli cete sabri ,olcan , yasin , selcuk , semih bu takimda kaldiklari sürece devamli yildiz oyuncularin altini oymaya devam ederler...ezikler arka 5li dedikleri tayfayi dagitti bizimde bu yerli ceteyi dagitmamiz lazim..

Öylede selçuk bile 845 bin dolar ceza yedi.Nasıl destek.Dursun babası olsa ceza kesecek tipte birisi çete başına kafa tutmakta akılsızlıktır.Bizim paragöz yerliler o cezayı vermemek için düşmanı ile ittifak bile kurar.

Öylede selçuk bile 845 bin dolar ceza yedi.Nasıl destek.Dursun babası olsa ceza kesecek tipte birisi çete başına kafa tutmakta akılsızlıktır.Bizim paragöz yerliler o cezayı vermemek için düşmanı ile ittifak bile kurar.

bu sacma cezanin tek hedefi Sneijder dir.... bunu görmemek icin saf olmak lazim, sneijder gittikten sonra cezalar affedilecek...

Üst Alt