Futbolcuların Covid Aşısı Olmamış Olması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolcuların Covid Aşısı Olmamış Olması

Milyonlarca kişiye hitap eden hizmet sektöründe çalışan futbolcuların aşı olmaması bana garip geliyor. TFF Letonya maçını şu ortamda seyircili oynatmayı bile düşünüp gözünü karartmışken toplam dört bin futbolcuyu aşıla gitsin bıktık x takımda y kadar pozitif var haberi görmekten.

dediğiniz sektördeki insan sayısı 5 6 milyon 4 bin tane futbolcuya aşı yapılsa o kadar da adaletsizlik olmaz bakın bugün kimi kadroya koyacağız diye düşünüyoruz
Para ile gidip özel hastanelerde yaptıran kişiler var. Koskoca kulüpler sıra bekleyeceğine bir özel hastane il işi hallettirsinler.

ya birak bu isleri anana babana asi bul emre ersoy yanlismis
yahu burada taylan covid olmuş diye 4 5 sayfa post giriliyor insanlar düşünüyor kim covid takımımız ne yapacak diye zaten bu futbolcular olmak istese parayla da olur bilinç oluşturup teşvik edilmeleri gerek ayrıca bütün aşıların sırası gelenlere mi yapıldığını düşünüyorsun ?

Almanya'da polisler, kuaförler, kreş görevlileri vs. 3 Mart'tan beri aşı olabiliyor.
Nüfus ve aşılama sayıları Türkiye ile hemen hemen aynı.

Gscimbom mobil

yahu burada taylan covid olmuş diye 4 5 sayfa post giriliyor insanlar düşünüyor kim covid takımımız ne yapacak diye zaten bu futbolcular olmak istese parayla da olur bilinç oluşturup teşvik edilmeleri gerek ayrıca bütün aşıların sırası gelenlere mi yapıldığını düşünüyorsun ?

koyim taylana gsye ya hala ne dio tanidigim kanser hastasi ve asi bulamayan insan ve daha fazlasi var gs taylan aman kim olmus tuh.
asilarin yapilmasinda topcularin oncelik olmamasi gerektigini dusunuyorum baska bisi dusunmuyorum

Üst Alt