futbolda kurulan en iyi üçlüler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

futbolda kurulan en iyi üçlüler

Ortega-Batistuta,Nesta-Stam,Hagi-Hakan,Song-Tomas,Nedved-Delpiero,Cole-Yorke,Bebeto-Romario,Ronaldo-Rivaldo,Desailly-Thuram,Dzeko-Grafite.Raul-Morientes,Xavi-Iniesta ikili olarak ilk aklıma gelenler.

Ronaldinho-Eto'o-Henry,Beckham-Giggs-Van Nistelrooy,Sneijder-Robben-Van Persie,Seedorf-Kaka-Shevchenko,Hagi-Hakan-Arif,Zidane-Figo-Ronaldo

Son düzenleme:
Küçükken barca hayranıydım... Rivaldo-Kluivert-Overmars ... O dönem pek başarı yoktu malum Los Galacticosa denk gelmiştik..Özellikle de rivaldoya hayrandım hatta çakma formasını falan almıştım..

arkadaşlar hepiniz haklı nedenleriniz ile bu neden yok, diye isyan etmişsiniz.

ben sadece aklıma gelenleri dahil ettim.

keita kewel baros üçlüsünü çok kaliteli olmakla beraber galatasaraya öyle aman aman brşeyde vermiş değiller bence

yM9vMN.jpg

Daha önce dediğim gibi Rijkaard-Van Basten-Gullit koalisyonu muhteşemdi. Ayrıca hatırlayabildiğim Vialli-Mancini-Lombardo üçlüsü de efsaneydi. 91-92 sezonunda 21 gol atmıştı bu üç oyuncunun koalisyonunda ayrıca Sampdoria o sezon Şampiyonlar Ligi finali oynadı.Barcelona'ya kaybetmişler di golü de Koemann atmıştı.

Üst Alt