Futbolda Şike Davası'nda Cezalar Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Futbolda Şike Davası'nda Cezalar Açıklandı

E3B9ni1XMAQYZbT

burada aklandığını sanan bazı fbliler ve aman oklar bize dönmesin diye susan bjkliler görebilirsiniz :D

Hırsızı yakalayanın hırsız olması, hırsızı suçsuz yapmaz.
Bu şike olayında mevzu baya derin reis. Aziz yıldırımın kumpas demesinin nedeni başka. Çıkar menfaat ilişkileri bozulmasa bu şike ortaya hiçbir zaman çıkmazdı diye düşünüyorum. Aziz yıldırım bi yerden sonra bu örgüte karşı geldi ve adamlar düğmeye bastı ortaya çıkardı

Bu şike olayında mevzu baya derin reis. Aziz yıldırımın kumpas demesinin nedeni başka. Çıkar menfaat ilişkileri bozulmasa bu şike ortaya hiçbir zaman çıkmazdı diye düşünüyorum. Aziz yıldırım bi yerden sonra bu örgüte karşı geldi ve adamlar düğmeye bastı ortaya çıkardı
azizle alakası yok.

o dönem iktidar ile arası açılmamıştı fetöcülerin henüz örgüt kapsamında değillerdi.

fenerbahçe'de başkan değişimi rüzgarları esiyordu ve mehmet ali aydınlar'ı başkan yapmak istiyordu Reis.

bu açıdan şike soruşturmasını kullanmak istediklerini düşünüyorum.şike soruşturmasının iktidarın haberi olmadan yapılma ihtimali zayıf.

aziz yıldırımı deviremediler ama..

azizle alakası yok.

o dönem iktidar ile arası açılmamıştı fetöcülerin henüz örgüt kapsamında değillerdi.

fenerbahçe'de başkan değişimi rüzgarları esiyordu ve mehmet ali aydınlar'ı başkan yapmak istiyordu Reis.

bu açıdan şike soruşturmasını kullanmak istediklerini düşünüyorum.

aziz yıldırımı deviremediler ama..

Duyduğum bişeyler vardı ta o dönemden kulübe yakın olan bi müşteriden. Şike var mı var ama önce emniyet içindeki fetö ayağı tehdit etti azizi para istediler bir de başkanlığı bırakmasını istediler diye. Aziz geri adım atmayınca adamlar da ortaya çıkardı. Dediğin gibi daha o dönem örgüt denmiyordu zaten kimlerle iç içe olduğunu da biliyoruz fetönün zaten. Neyse şimdi terör örgütü damgası yedi diye mecburen hükümet azizi akladı

Şu olaylar bir de bizim başımıza gelseydi diye düşünüyorum da muhtemelen büyük bi krizin içindeydik. Bunlr bizi düşünmeden 3.lige atarlardı
Bizim başımıza gelseydi. Şikeye arka çıkılmaz yapan kişi camiadan tekme tokat atılır bizde ceza neyse uyardık. Ekonomik krizimi olurdu ama cezamızı çeker gelirdik zamanında Juve'nin olduğu gibi. Doğru olanı da bu olurdu.

Ulan yuzsuzler o tapelerdeki konusmalar gercek, toplama sekilleri mahkeme izni olmadigindan kabul edilmedi ve tapeler korkudan imha edildi.

Siz dunya spor tarihinin en belgeli şike yapan, en serefsiz kulubusunuz!!

Tüm mesele bu. Şike var, ancak o şikeyi ortaya koyan tapeler hukuka uygun elde edilmediğinden delil vasfını yitirdi. Dinlemeler izinsiz olduğundan değil, ergenekona dayandırıp dinlemeler yapıldığından ve usulsüz yapıldığından kumpas oldu ve şimdi tape toplayan güruh da yargılandı. Ama o tapeler uydurma değildi, sadece dinlemeler usulsüz yapılmıştı... yani şike gerçek ancak şike dayanağı tapeler hukuken delil niteliğinde değildi.. hukuken cezalandırmak için delillerde hukuki yollarla elde edilmeli...

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt