#FutbolunKatiliTürkTeknikDirektörleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#FutbolunKatiliTürkTeknikDirektörleri

sadece takımlarına değil futbol oyununa bir şey katmayan

egoları tavan, arkaları sayesinde iş bulan

yenilikten kaçan, bozmaktan başka bir şey bilmeyen,

yabancıları ülkeye elinden gelse sokmamaya çalışığ türk futbolunu adım adım bitiren

taktik teknik bilmeyip ona buna çatan

paralarımızla bizlere eziyet çektiren şu an da ligde kendilerinden 16-17 tane bulunan futbol katilleri

Konu eksik, yabancı teknik adamlar son dönemde ciddi başarısız oluyor, bu tespiti yapmak için Yabancı teknik adamların neden başarısız olduğuda açıklanmalı.

Tudor gibi taktisyenleri özledik.

Şaka bir yana teknik direktörün Türk'ü, Alman'ı yoktur, iyisi kötüsü vardır. Şu an Türklerin en iyisi bize bu topu oynatırken sonraki tercihin yabancıdan yana olması gerektiği aşikar. Ama önemli olan onun da işinde iyisini bulmak, Karabük'ün teknik direktörünü ben de getiririm.

Futbol yasaklanmalı artık ülkede. Ne td yetişmiş ne futbolcu yetişiyor yöneticilerin alayının ne olduğu belirsiz. Bunca senedir bu kadar Bi halta yaramayan ne olsa şimdiye yasaklanır ya da tedavülden kaldırılırdı.bu futbol neden hala gündem de ülkemizde anlamıyorum.

Kaldırın abi futbolu, sahaları da sera yapın, Bi işe yarasınlar

Futbol yasaklanmalı artık ülkede. Ne td yetişmiş ne futbolcu yetişiyor yöneticilerin alayının ne olduğu belirsiz. Bunca senedir bu kadar Bi halta yaramayan ne olsa şimdiye yasaklanır ya da tedavülden kaldırılırdı.bu futbol neden hala gündem de ülkemizde anlamıyorum.

ürün yetişmez orada

çim yetiştiremeyen meyve sebze nasıl yetiştirsin :)

forumda yemek forumuna dönüstürülmeli

Fanatizm

Takımlarımızı seviyoruz onlardan kopamıyoruz

Ülke futbolu koca bir bok çukuru.
Yabancı hoca gelse de , adamı bezdirip , aptal saptal sorular soruyorlar.
Çok sağlam planlaması olan bir yönetim ve hoca gelmedikçe işimiz zor.

Ulen ne insanlar ne kadar tas kafali yav.

Hangi yabanci TD basarili olmus son 115 yilda pardon 20 yilda dur dur son 4-5 hocayi say yeter.

Lan o katil dedigin adam yasatti sana en buyuk sevincleri. Yasin kac 30+ var mi? Varsa sen nasil vefasizsin ya. Bu mu taraftarlik. Gunu yasayan adamdan taraftar olmaz kusura bakma. Biz sefasini surduk her turlu cefasini cekeriz.

Actigin konunun ozeti ne biliyor musun?
Kolekler istedi diye atlar olmez. Siz kimsiniz lan hocayi yollayacaksiniz.

Üst Alt