G. Cahill: ''Takım arkadaşlarım ve hocam Beşiktaş’ın çıkmasını istiyor"


Garry Cahill: ''Takım arkadaşlarım ve hocam Beşiktaş’ın çıkmasını istiyor"

5013e297533da61893da40f53a375e0e.jpg


Chelsea'de kaptan Gary Cahill kura hakkında konuştu. İngiliz futbolcu "Takım arkadaşlarım ve hocam kurada Beşiktaş'ın çıkmasını istiyor ama ben Barcelona ya da PSG'yi tercih ederim" dedi.

Şampiyonlar Ligi’nde pazartesi yapılacak kura çekimi öncesinde Chelsea’nin kaptanı Gary Cahill konuştu. Tecrübeli futbolcu, “Ya Beşiktaş ya Barcelona ya da PSG ile eşleşeceğiz. Açıkçası takım arkadaşlarım ve hocam Beşiktaş’ın çıkmasını istiyor. Ben ise böyle düşünmüyorum. Barcelona veya PSG’yi tercih ederim. Çünkü ilerlemek istiyorsak bir ara bu takımlarla oynayacağız. Şimdi veya sonra fark etmez. Beşiktaş da son derece tehlikeli bir rakip. Zaten lider çıktılar” dedi.

HARİKA BİR TARAFTAR

Cahill sözlerini şöyle sürdürdü: Kafamızda bazı planlar var ama tur atlayamazsak bunların hiçbir önemi kalmayacak. Beşiktaş’ın harika bir taraftar desteği var. Ayrıca bu tura yükselen takımların hepsi son derece güçlü.

Gamaspor
 
bjk nin europa da baselden hafif görünmesi ve katiyetle tırsılmayan bir ekip olması hoşuma gitti diyebilirim.
 
Rezil herif,sen önce git WHU yen sonra konuşursun.Beşiktaş için kaymak gibi kura olur şunların çıkması.Şu halleriyle mümkün değil eleyemezler
 
Bayern ciksa tecavüz olur
Real da ise Ronaldo bir yerden sonra durun der

Chelsea juventus 2-3:0 da birakir

Digerleri basa bas gider bjkye karsi
 
Üst Alt