G.Saray derbisi için kart gördüler!


G.Saray derbisi için kart gördüler!Fenerbahçe'nin sarı kart ceza sınırında bulunan iki yabancı oyuncusu, Galatasaray derbisini düşünerek sarı kart gördüler.Fenerbahçe'de sarı kart ceza sınırında bulunan Andre Santos ve Lugano, Gençlerbirliği karşısında birer sarı kart daha gördü ve cezalı duruma düştü.Santos ve Lugano, Fenerbahçe'nin önümüzdeki hafta oynayacağı Konyaspor maçında forma giyemeyecek. İki oyuncu, Galatasaray derbisinde ise sahada olabilecek.Kaynak: Sporx.com
 
Cevap: G.Saray derbisi için kart gördüler!Ceza yok mu bunlara? Aynısı Real - Auxerre maçında da oldu, cezayı yediler.
 
Cevap: G.Saray derbisi için kart gördüler!Açık demeyim,ceza sonuçta.Bu yüzden faydalanıyor oyuncular tepki vermenin manası yok.
 
Cevap: G.Saray derbisi için kart gördüler!yaw oynasalar ne olacak, oynamasalar ne olacak. Cikacaksin catir catir ezeceksin feneri
 
Cevap: G.Saray derbisi için kart gördüler!Galiba Fener Konya macinida, Galatasaray macini da agir ödeyecek gibime geliyor...
 
Cevap: G.Saray derbisi için kart gördüler!Beyler neden bu kadar eminsizin Galatasaray'in kazanacagina fener iyi top oynuyor bence fener alir hep boyle dusunuyoruz sonra hayal kirikligi oluyor simdiden hazirlamak lazim kendimizi kotu sonuca.
 
Cevap: G.Saray derbisi için kart gördüler!Onlar olması gerekeni söylüyor, dediklerinde de haklılar.Galatasaray, çok da iyi gitmediği bir sezonda, yeni evinde 45.000 seyirci desteğiyle ezeli rakibini ezmeli ve geçmeli.Ama takım o kadar kötü ki, Bucaspor 'u zar zor yenen, Antep ve Karabük 'e karşı 1-2 cılız atak dışında etki edemeyen bir Galatasaray 'dan bahsediyoruz. Neticede Galatasaray bu formuyla Fener 'i banko yener diyemez. "Banko yenilir" diyen olabilir, futbolun gerçeklerini az buçuk bilenler de buna itiraz etmez.Gönül başka diyor, mantık başka.Bizi bu duruma düşürenler utansın.
 
Cevap: G.Saray derbisi için kart gördüler!O zaman herkes 3 sarı kartta kalsın bütün sezon. Lafa bak 4. sarı kartı gören ceza yesinmiş.
 
Cevap: G.Saray derbisi için kart gördüler!Beyler neden bu kadar eminsizin Galatasaray'in kazanacagina fener iyi top oynuyor bence fener alir hep boyle dusunuyoruz sonra hayal kirikligi oluyor simdiden hazirlamak lazim kendimizi kotu sonuca.fener ş.liginde çeyrek final oynadıgı sezonki sevilla maçı harici 2001 yılından beri iyi futbol oynamıyor. duran toplardan hakemlerin ısmarlamalarından goller atıyorlar.inşallah bu sefer hakem hataları onların aleyhine yapılırda biz basarız fenere.
 
Üst Alt