# Gabriel Jesus - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gabriel Jesus

Gabriel Jesus'un sözleşmesindeki serbest kalma ücreti 40 milyon euro ve bonservisi 2 veya 3 ayrı partideymiş diye okudum bir yerde. Yine sözleşmesindeki özel bir maddeye göre kendisine talip olan kulüp Bayern, Real Madrid, Barcelona, Manchester United veya PSG olursa serbest kalma ücreti 24 milyon euroya iniyormuş. Juventus da bastırıyormuş bu oyuncu için ve onlar da bonservisi o seviyeye çekmeye çalışıyormuş.

Aynen, o paraya alinmamali, abartilan oyuncu diyorlar.

Genel olarak direk Brezilya'dan alınan oyunculara yaklaşımları mesafeli, sebep olarak da Breno'da olanları gösteriyorlar. Onlarda da hafif gerizekalılık var, her Brezilyalı Breno gibi çıkacak zannediyorlar. Pep Bayern'le anlaşırken Neymar'ın ismini verdiğinde de "Ama Breno'yla böyle böyle oldu, biz Götze'yi alalım en iyisi" demiş Höeness.

Ben bu oyuncuyu izledim, 24 milyon euro birsey degil bunun icin. Adamlar niye tepkili anlamis degilim..
Bir ara Hazard fln konusuluyordu, ondandir heralde :D

Ama bu oyuncu cidden biraz fazla abartiliyor, iyi olmasi ile birlikte Neymar gibi demek biraz ütopik. Yalan yok ben 90. dk izlemedim henüz. Ilk izlenim Neymar görüntüsü vermedi, öyle deniliyor ama.

Genel olarak direk Brezilya'dan alınan oyunculara yaklaşımları mesafeli, sebep olarak da Breno'da olanları gösteriyorlar. Onlarda da hafif gerizekalılık var, her Brezilyalı Breno gibi çıkacak zannediyorlar. Pep Bayern'le anlaşırken Neymar'ın ismini verdiğinde de "Ama Breno'yla böyle böyle oldu, biz Götze'yi alalım en iyisi" demiş Höeness.
Bayern'in gecmis yillarda cok fiyasko transferleri var ya, anlayabiliyorum. Ama dedigin gibi dogru oyunculari secersen sorun yok, genelleme yok.

Gecmiste Sosa, Braafheid, Breno, Pranjic, Petersen, Usami gibi sacma transferleri var.

Bir ara Hazard fln konusuluyordu, ondandir heralde :D

Ama bu oyuncu cidden biraz fazla abartiliyor, iyi olmasi ile birlikte Neymar gibi demek biraz ütopik. Yalan yok ben 90. dk izlemedim henüz. Ilk izlenim Neymar görüntüsü vermedi, öyle deniliyor ama.
Ben sahsen Robinho nun 20 yasindaki haline benzettim. Ama ondan daha kuvvetli ve daha yonlu.

Bayern'in gecmis yillarda cok fiyasko transferleri var ya, anlayabiliyorum. Ama dedigin gibi dogru oyunculari secersen sorun yok, genelleme yok.

Gecmiste Sosa, Braafheid, Breno, Pranjic, Petersen, Usami gibi sacma transferleri var.

Aynen, Shaqiri de öyle.

Bayern'in özellikle Almanya dışında oyuncu takibi zayıftı aslında, Dortmund Leverkusen veya İspanyol/İtalyan takımları daha iyi mesela bu scouting işinde. Michael Reschke'yi o yüzden aldılar, o herif bu işin uzmanıymış, Bayer Leverkusen'e de o Brezilya'lıları ve diğer yetenekli oyuncuları bu bulup getiriyormuş.

Costa, Coman, Sanches onun döneminin transferleri. Sanches mesela normalde Bayern'in yapacağı transfer diil. Bu çocukla ilgili haberlerde de Reschke'nin adı geçiyor hep.

Son düzenleme:
Üst Alt