Galatasaray 2-0 Gençlerbirliği OFTAŞ | 10.05.2008 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
baltanın golü dün gibi aklımda vala. golü hediye ettiği doğmamış olan çağrı balta bugün altyapımızda. bir ara bayern altyapısına girmişti. oraya yerleşmişler memleket hasreti ağır basmış olsa gerek geri dönmüşlerdi.

En sevindiğim şampiyonluklardan biridir ama yıllar sonra görünce tek düşündüğüm 2015’te Hamzaoğlu ile neden Cevat Hoca gibi yollarımızı ayırmadığımız oldu. Çoğu maçı fiziğe dayalı olarak Yasin, Sneijder ve Muslera üçlüsünün bireysel performansı ile kazanmıştık. O dönem Hamza hoca ile yolları ayırıp Şenol Güneş’i getirseydik 2 tane daha şampiyonluğumuz vardı.

Ali Sami Yen'deki son şampiyonluk...

Hakan Şükür'ün gs kariyerindeki son maçı ve son golü..

Arda Turan'ın gs kariyerindeki ilk ve tek şampiyonluğu....

11 yaşımdaydım çok sevinmiştim Babam Fbli olduğu için kızıp televizyonu kapamıştı ve bana çok sinirlenmişti. Küçükken şampiyonluklar bana zehir olurdu hala da aklım fikrim gider bağırıp kalkar diye. Neyse ki büyüdük. Hakan Baltanın inanılmaz golü ve kameranın Derya Yengeyi çekmesini hatırlıyorum. Kralında son golüydü o gün.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt