GSC Haber - Galatasaray 2. Başkanı Metin Öztürk: "Hakeme, VAR’a sığınmadan şampiyon olacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray 2. Başkanı Metin Öztürk: "Hakeme, VAR’a sığınmadan şampiyon olacağız"

G.Saray Kulübü İkinci Başkanı Metin Öztürk, son dönemlerde maç yönetim standartlarının düştüğünü savunarak, iki maçtır net kırmızı kartlarının verilmediğini öne sürdü. Öztürk Ajans1905’e yaptığı açıklamada “İki maçtır iki net kırmızı kartımız verilmiyor. Pek çok takıma haksızlık yapılıyor. Herkes için adalet olmalı. Konya maçında yapılan hareketin kırmızı olduğunu tribünden gördük, yan hakem görmedi mi? VAR görmedi mi?” dedi.

AHMET OĞUZ ÇOK DELİKANLIYMIŞ

Öztürk, Konyasporlu Ahmet Oğuz’un da Dubois’ya yaptığı hareketin kırmızı kartlık olduğunu itiraf ettiğini hatırlatarak “Konyalı futbolcu Ahmet Oğuz çok delikanlıymış, çıktı yaptığını açıkladı” diye konuştu. Her şeye karşın takımlarına güvendiklerinin altını çizen sarı kırmızılı yönetici “Biz hakeme falan sığınmadan tüm maçları kazanacağız. Kalan maçları kazanacağız, bizim işimiz kendimizle... Kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz” ifadelerini kullandı.

İŞVERENİ JORGE JESUS’A YANIT VERECEKTİR

Metin Öztürk, sezon sonunda play-off oynanması gerektiğini savunan F.Bahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile ilgili bir soruya da “Jorge Jesus seviye olarak muhatabımız değil. Kendisi Fenerbahçe çalışanı. Bu arkadaş herhalde sezon sonu başka bir ülkeye gider. Kendi işvereni ona gerekli yanıtı verecektir” ifadelerini kullandı. Öztürk, MHK’nın yayıncı kuruluşla görüntü konusunda iletişime geçmesiyle ilgili de “MHK bundan ders çıkarır. Umarız kasıt yoktur” dedi.

-Ali Naci Küçük

Umarız kasıt yoktur ne demek ya. MHK Başkanı'nın yayıncı kuruluşu arayıp şu pozisyonu göstermeyin demesinde nasıl kasıt olmaz.

Sene başından beri aleyhimize/lehimize olan hataları çıkarsınlar bizim kadar zararlı çıkan tek bir takım varsa gram laf etmem.Abi sene başında 4-5 maç üst üste doğradılar bizi ne çabuk unuttunuz?Erden Timur çıkıp konuşmasa lig şu an bitmiş şikecilere şampiyonluk peşkeş çekilmişti muhtemelen.Aynı operasyonu tekrar yapıyolar geçen hafta Donk'a verilmeyen kırmızı+yayıncı kuruluş üzerinden Lale Ortanın yaptığı algı operasyonu+bu hafta verilmeyen 1 penaltı 1 kırmızı ve şikecilere verilen 2 penaltı +verilmeyen kırmızı ortada.Daha ne olması lazım bunların art niyetli olduğunu anlamak için?

Vallahi kimse kusura bakmasın da taraftar daha iki hafta öncesinde fb deplasman yasağı için sırf siyasi görüşünüz bir diye ( ki benim de öyleydi) destek verdi birçoğunuz, taglara katıldınız, adil bir karar değil diye, Lale Orta konusunda fbliler aynısını yapmak yerine durumu lehine çevirdi, karşıt tag açtı üstüne. O gün dedim ki çok değil bugün onlara, yarın bize diyenler pişman olacak, bunlara iyilik yapılmaz, bunlarla bir doğru savunulmaz, tek dertleri şampiyonluk hükümet falan hikaye demiştim, şimdi alın görün işte! Siz kulüpten daha çok destek oldunuz. Bunların değirmenine su taşıdınız. Şimdi kulüp herkese adalet deyince niye rahatsızsınız ki? Yolu sizler açtınız?

Ya hadi bir yürüyün gidin ya.

Hala daha herkes için adalet bilmem ne. 2 maçla göstere göstere lige ayar çektiler hala daha herkes için adalet romantizmi sayıklıyorlar.

Alt metni kötü değil de MHK yorumu falso. İnşallah maşallah ile düzelecek şey değil o. Fenere kafa göz girmeye de gerek yok. Adamlar yüzsüzlüğün kitabını yazmış, çamurda güreşmekten farksız. Bizim odaklanmamız gereken yer MHK ve yayıncı kuruluş. Lale Orta'nın istifasını veya bu haftaki maçların VAR kayıtlarını almadığın takdirde bu tutum değişmez. Edilen her laf da 1 haftaya unutulur gider.

Üst Alt