Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri

Uğur Karaoğlu güzel çiziyor...

Lakin Kırmızı forma Aralıkta satışa sunulacak demişlerdi halen yok piyasada...

çıksada alsak bir tane yahu...

Yönetim her laf açıldığında pazarlamadan söz ediyor ama her sene formalar fiyasko.Geçen sene'nin formaları güzeldi,bu sene daha iyi olcağı yere daha kötü çıkardılar.Bu formaların ince detaylarıda var.Bunu yapmazsan fener den geri kalıyoz diye ağlarsın her daim.Fener de adidas dan giyiniyor bizde.Adamların armasındaki 3 yıldız işlemeli,bizimki sanki uhu ile yapıştırmışın gibi dandik.Armaya bile özen göstermiyosun.

35b8n07.jpg

Bu forma bu sene olsaydu çok güzel olurdu.

Yönetim her laf açıldığında pazarlamadan söz ediyor ama her sene formalar fiyasko.Geçen sene'nin formaları güzeldi,bu sene daha iyi olcağı yere daha kötü çıkardılar.Bu formaların ince detaylarıda var.Bunu yapmazsan fener den geri kalıyoz diye ağlarsın her daim.Fener de adidas dan giyiniyor bizde.Adamların armasındaki 3 yıldız işlemeli,bizimki sanki uhu ile yapıştırmışın gibi dandik.Armaya bile özen göstermiyosun.

Taraftar formasında normal baskı. Maç formaları kabartmalı ve işlemeli.. Bi farkı yok yani..

Taraftar formasında normal baskı. Maç formaları kabartmalı ve işlemeli.. Bi farkı yok yani..

Hayır.Onu kastetmedim.Bizim eski Umbro marka formalarımız nasıldı?3 yıldız işlemeliydi.Bu Adidas lara geçtik,3 yıldız da yapıştırma oldu.Fener'de Adidas'tan giyiniyor fakat onların arması daha şaşalı,yıldızları da işlemeli,yapışkan değil

Mavi güzel değil.. Ama üstündeki çok güzel. Kırmızı da çok güzel. Alakasız renkleri forma rengi yapmamız yanlış.. (Mavi yeşil gibi.. )

2003 teki altın sarısı formamızı çok sevmiştim ben.Giysek seneye o rengi keşke diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt