Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray 2010-2011 Forma önerileri

O çocuk ARDA'ya biraz benziyor bence ya:D Adamın da şortu eski model yani Metin Oktay'a çıkıyor herşey.

buradan bir senaryo üretilebilir

Yüklenme, kilitlenme olmayacak bir sistem tanımıyorum ben. Transferler açıklandığında resmi sitenin nasıl kilitlendiğini hepimiz biliyoruz. Bunu nasıl sağlayacaklar formadan çok merak ediyorum. :-)

İnternet bağlantısının sağlam olduğu bir yerde olacağım o saatlerde allahtan kesintisiz izlerim diye düşünüyorum da bu seferde o piş piştin yeni transfer tarafından yapılmış olabileceği aklıma geliyor, kendi kendime yok olmaz öyle şey diyorum. Bakalım çıksın şu formalarda alalım birer tane.

valla işte ben de dedim ama bence hayal ürünü olur tamamen öyle birşey... ben şahsen bizim bu seneki yönetimden böyle birşey kesinlikle beklemiyorum :)

Hadi hayırlısı az kaldı .

Özellikle Parçalının aynısı olmayacağını bekliyorum ve temenni ediyorum . En çok merak ettiklerim . O pişşt diyen futbolcumuz ve krem formamız hadi geçsin şu dakikalar ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt