Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri

Cevap: Galatasaray 2012 - 2013 Forma Önerileri

valla benim kirmizi forma cok hosuma gitti.

Adamlar sirf bizim icin 2 tane ozel forma tasarlamislar.

Hadi her kes gucu yetdigince foma alsin klubumuze destek verelim.

Bak gecen seneki katalog formalari begenmeme ragmen siyah formadan aldim ben.

Yarinda insallah kirmizidan siparis verecegim.

Klubun maddi yonden daha dik dura bilmesini istiyorsaniz bizde bize duseni yapmak durumundayiz.Benim gucum iki formaya yetmeye bilir amma bir tanesini alacagim insallah.azda olsa bizimde katkimiz olsun.

parçalı çok güzel bence kırmızıdan zaten pek ümitli değildim açıkcası beklediğim gibi olmuş beyaz forma bence sade ve hoş olucak.

Ya abi nedir bu ya, sen kimsin de bir forma almamaya göre insanların Galatasaraylılığını ölçüyorsun. Abimsin saygısızlık yapmak istemiyorum ama bu kadar kesin yargılar vermeyin yahu.

vallaha ilk once arkadasdan ozur dilerim.

Sonrasida benim dusuncem.Ben sahsen ne Adidasa ne de Nike ortada Galatasaray olmasa bir forma icin 100-120 tl para vermem.

Sirf uzerindeki armaya gore aliyoruz.sirf katki icin.

Kulübe formalardan kalan pay %20 diye biliyorum. 20 lira katkı yapılacağına GS Store'den 50-60 liralık direkt katkı yapacak ürün almak daha mantıklı aslında.

ugur dikine çizgiler vardı sanki dikkat etmedim dedi. boşuna konuşmayın

kulube formalardan kalan pay az ama önemli olan o değil

klup formaya sponsor alırken nike a bak ben bu kadar forma sattırıyorum işte deyip kendi lehine göre sözleşmeleri yapar ona göre ücret alır

ts nike için herangi bi ücret dahi alamazken sadece ürün tedarikçisiyken bize adidasla olan sözleşme tazminati kenidileri karşılayıp yıllık 7 milyon dolar civarında bi anlaşma imzaladılar bu önemli bişey daha önemlisi bu gün dünyanın her yerinde nikeın olduğu her yerde formalarımız pazarlanıcak ki büyük bi reklam keza yine türkiyede ne kadar büyük bi pazarlama gücü olduğunu geçen sene dahi tüm duraklarda bilboardlarda gördük

yani forma yerine storedan ürün alırım demek bişi değil forma al ki klubün sponsoralara karşı gücü elinde yetkisi olsun

kırmızıı forma tam hayal kırıklıgı bekledigim sekilde cıkmadıı nerden koydular cizgileri ya ilk sızan formalar ne guzeldii niye degiştirdiler canımm sıkıldıı simdii

o ilk çıkan forma direkt görsen onuda begenmicektin herlde. sen beyaz tshirt üzerine bastır o ps işini belki o zaman olur

Cevap: Galatasaray 2011 - 2012 Forma Önerileri

qLdN7.jpg

şu tarz bir forma fix olurdu he..

Ya abi anlamıyorum buralarda o kadar çok kaliteli formalar var ki , bunlardan biri bile değerlendirilmiyor mu allah aşkına ? Mesela şu beyaz forma , yok mu abi bundan daha güzel forma , var buralarda paylaşılan formalar tabiri caiz ise o formaya bin basar . Bundan sonraki senelerde şu formaları da dikkate alarak seçmeleri tek dileğim..

Arkadaslar oncelikle butun Galatasarayli kardeslerime merhaba, araniza yeni katildim. Kirmizi forma hakkinda yazilarinizi okudum %90 begenmemis, cogunluk da cizgilerden sikayetci. Ama begenilmemesinin buyuk sebebi resmini koyan arkadasin buyuk beden giymesi bana kalirsa. Uygun olculerde giyince cok guzel duruyor, cizgiler de bana kalirsa cok guzel duruyo..Bir de dogru beden olculerinde giyildiginde bakin bence..

Uploaded with ImageShack.us

Üst Alt