Galatasaray, 2021/22 Sezonunu 52 Puanla Tamamladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, 2021/22 Sezonunu 52 Puanla Tamamladı

İşin daha kötüsünü söyleyeyim. 12 ya da 13 bitireceğiz. Şu ana kadar en kötü sezonumuz 81/82’deki 11.’lik. Bunu geliştirdik. Müthişiz (!)

Vala ne yalan söyleyim yaklaşık 30 küsür yıldır bu takımı izliyorum , özellikle içerideki Kayseri maçından sonra 1-1 bitmişti fikstüre baktım bi taraftan takıma bakıyorum çok net şekilde Göztepe ve Rize’den 4 puan alamazsak gittik demiştim içimden.. artı olarak Beşiktaş maçından önceki gerilim inanılmaz iyi olmuştu bizim için. Ülkenin en büyük en başarılı takımına bunları yaşatanların Allah belasını versin diyor ve konuyu yok edelim istiyorum..

Vala ne yalan söyleyim yaklaşık 30 küsür yıldır bu takımı izliyorum , özellikle içerideki Kayseri maçından sonra 1-1 bitmişti fikstüre baktım bi taraftan takıma bakıyorum çok net şekilde Göztepe ve Rize’den 4 puan alamazsak gittik demiştim içimden.. artı olarak Beşiktaş maçından önceki gerilim inanılmaz iyi olmuştu bizim için. Ülkenin en büyük en başarılı takımına bunları yaşatanların Allah belasını versin diyor ve konuyu yok edelim istiyorum..
Skorlari kontrol ettim, gözden kacan bir sey yoksa 2 macta da yendigimiz takimlar Göztepe ve Rize, bunlar alt ligi boyladi üstelik.

Altay ve Malatya'dan 6'sar puan alamamisiz.

Üst Alt