Galatasaray 2023/2024 Sezonu Formaları - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 2023/2024 Sezonu Formaları

4üncü çıkarılan uzakdoğunun takviminde Ejdarha Yılı temalı forma
Tertemiz, çok şık bir forma olmuş. Şu kumaş teknolojisi Nike gibi olsa idi keşke, nemli Akdeniz ikliminde forma sırılsıklam, nefes almıyormuş gibi görünüyor mevcut kumaşı ile. :crushed:

Tertemiz, çok şık bir forma olmuş. Şu kumaş teknolojisi Nike gibi olsa idi keşke, nemli Akdeniz ikliminde forma sırılsıklam, nefes almıyormuş gibi görünüyor mevcut kumaşı ile. :crushed:
buna çok takılıyoruz - futbolcuların derdi o - kimse "fazla terledim - forma yapıştı ondan gol kaçırdım" demez.

tasarımı ile kafa yormak lazım taraftar olarak. nomralden biraz daha ucuza çıkarılmış - logo formatı farklı olarak beğendiğim bir forma olmuş City'nin ki.

Bizde de kışın daha ucuz ama ekstra forma işi gelecek mi o zaman - Milan'da da yaptı puma

buna çok takılıyoruz - futbolcuların derdi o - kimse "fazla terledim - forma yapıştı ondan gol kaçırdım" demez.

tasarımı ile kafa yormak lazım taraftar olarak.
Göze hitap etmiyor ki üstadım, performans açısından değerlendirme yapamam ben zaten, hiç tecrübem olan bir husus değil. Maçlarda dikkat çekiyor, görüntü rahatsız ediyor o manada demek istedim ben.

Göze hitap etmiyor ki üstadım, performans açısından değerlendirme yapamam ben zaten, hiç tecrübem olan bir husus değil. Maçlarda dikkat çekiyor, görüntü rahatsız ediyor o manada demek istedim ben.
biliyorum tabide yani görüntünün önemi pek yok işin gerçeği.

city 3 kupayı kazanırken "ay terli çıkmışız fotolarda" dememiştir :D

kaldı ki City ya da Milan'da ben fenerde gördüğümüz tarzda görüntü hiç rastlamadım - Milan'I izlemedim gerçi hiç ama. City'nin maçlarda hiç rastladığım bir durum olmadı

Orası öyle elbette üstadım :asd:

Puma tasarım olarak fena değil, Nike daha sükseli işler yapıyor tabi ama Puma ile de mutlu olabiliriz belki. Görelim bakalım, önümüzdeki sezon için nasıl bir forma düşünülüyor. İddialar yine siyah detaylı iki parçalı bir iç saha geleceği yönünde. 2022/2023 gibi yani. Tabi detaylar vs belirleyici olacak estetik olarak.

Orası öyle elbette üstadım :asd:

Puma tasarım olarak fena değil, Nike daha sükseli işler yapıyor tabi ama Puma ile de mutlu olabiliriz belki. Görelim bakalım, önümüzdeki sezon için nasıl bir forma düşünülüyor. İddialar yine siyah detaylı iki parçalı iç saha geleceği yönünde. 2022/2023 gibi yani. Tabi detaylar vs belirleyici olacak estetik olarak.
Nike Elitteydik güya bizde ama atıyorum bir Inter'in ya da ne bileyim EPLdeki takımların tasarım anlaşyışını görmedik - yakada vs ufak tefek detay değişiklikleri oldu.

Bi birbirne geçmiş parçalı gördük o hoştu - turucnu /Siyahlarda hiç fena değildi ama tasarımdan ziyade Renk temaları ön plandaydı.

O açıdan dünya fark beklemiyorum yalan yok - ama forma haricindeki ürünlerde daha çok ürün ve fiyat aralıklarında herkesin edinebileceği belli şeyler olacaktır beklentisindeyim. Önemli olan o zaten .

Niketan fermuarlı bakıyorsun tokat gibi fiyat var her zaman.
GSSTORE onlara göre alternatif ürünler üretiyordu fiyatı daha uygun - o da kısmen kesildi.

kaldı ki City ya da Milan'da ben fenerde gördüğümüz tarzda görüntü hiç rastlamadım - Milan'I izlemedim gerçi hiç ama. City'nin maçlarda hiç rastladığım bir durum olmadı
Milan'da da olan sık 1 durum bu reis :D Futbolcular formayı biraz bol giymeli bence.Puma'ya nerden geçtik ne güzel Nike ile akıyoduk..
images

1620676-olivier-giroud-avec-le-maillot-de-l-ac-milan-le-26-aout-2023.jpg

Biliyorum da son dakika bir aksilik çıksın istiyorum. Hakikaten Nike'tan Puma'ya düşmek Attan inip direk yürümek gibi bir şey olacak.
Yani Nike ile elit kategoride devam etmek güzel olur idi ağabey; ama iddia o ki hem Galatasaray hem Nike devam için istekli değiller imiş. Burada artık tedarikçiden ziyade kazanacağımız miktar olarak en iyi teklifi Puma verdiği için tercih edildiğini düşünüyorum, o yüzden iyi-kötü bu duruma alışmak gerekiyor...

Üst Alt