Galatasaray 4 Futbolcu İle Anlaştı İddiası - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 4 Futbolcu İle Anlaştı İddiası

Cevap: Galatasaray 4 Futbolcu İle Anlaştı İddiası

Haber sallama gibi geldi

Ünal Aysal Dost-Bas'ı nereden tanıyacak da alınmasını çok isteyecek.

Lassana Diarra ve Farfan'ın alınmasını isterim. Özellikle Lass çok faydalı olur.

Melo>Lass

Ha Melo daha hücumcu olarak kullanılabilir Lass alınırsa ama hem Melo hemde Lass çok tuzlu olur.

Ama ikisinden Meloyu tercih ederim.

Farfan reistir koşsun gelsin.:ask:

Galatasaray resmi internet sitesinden transfer edildi haberini okumadıkca hiç bir transfer haberine inanmıyorum. Hiç de dikkate almıyorum bunları.

Bir sezonda en az yüz futbolcuyu transfer ediyor basın:)

lassana yı kim istemez ama maliyeti çok en az 5 ister melo ideal cuk oturdu hem

farfanın yerine gökhan göre alınıp yabancı statüsü sol kanada ayrılıp orayada ambrabat alınmalı

Bas-Dost olabilir belki

hasan ali küçük takımın büyük topçusu ama onun yerine genç biri olarak atilla turan 19 yaşında denemeye değer 1m.euro

Lassana Diarra Melo 'dan daha iyi , Bas Dost 'u pek bilmiyorum , Hasan Ali çok ama çok iyi olur , Farfan 'ı istemiyorum.Haberin kaynağı çok kolpa değil ancak bu kadar erkenden 4 transfer bitirmek zor iş.

istemezuk lass mass Melo'yu alın alıyosanız..

bas dost riskli bir transfer olur

Hasan ali müthiş olur

Farfan müthiş ötesi tarifsiz birşey olur..

kim alırsa alsın objektif bakarsak kariyer devamlılık sorumluluk bilinci takımı öne taşıma savunma top çolma her kategoride lass 1.5 melo yapar yaşınıda bakarsak henüz 26 alınabiliyorsa üç maç sonra burda bir kişi melonun adını almaz biz çok m.sarp barış izlediğimiz için meloyu ilah sandık ama değil lass ve farfan gelsin gerisi yalan gerekmez

lassana ile melo arasında 1 gömlek fark var o farkta maliyeti 2kat arttırıyor o maliyeri bence hücuma harcamalıyız

lassana yıllık 6m.euro istiyor

melo 3,3m.euro

lassana diye yırtınanlar 2 tane formasını almaz ama maliyeti düşünmez

lassana ile melo arasında 1 gömlek fark var o farkta maliyeti 2kat arttırıyor o maliyeri bence hücuma harcamalıyız

lassana yıllık 6m.euro istiyor

melo 3,3m.euro

lassana diye yırtınanlar 2 tane formasını almaz ama maliyeti düşünmez

melo 3.3 alıyor maç başı parasıyla 4.5 milyon euro maliyeti var lassana için 6 7 filan uçmayın totomaçın rakamları bunlar 4 milyona seve seve gelir oynar oyuncuyu ikna ediceksen hedef koyacaksın para bi yere kadar 6 milyon euroyu top class oyuncular almıyor lass benim gözümde 1.5 melo eder madridde oynadığı futbolu yakından takip eden biri olarak ronaldo gelmeden önceki sezonda forvet arkasında bile oynadı bu adammı savunmacı keşke alınsada kim haklı kim haksız görelim

Şampiyonlar Ligi İçin...

...............................................Muslera.......................................................

Eboue......................Ujfulasi.............................Semih.............................Balta

................................................Melo.........................................................

Wjnaldum.................Selçuk..............................Lass...............................Töre

.............................................Drogba........................................................

Drogba : Bedelsiz..

Wjnaldum : 5-10 milyon euro

Lass :10-15 milyon euro

Töre :4-8 milyon euro

Melo : Kiralık veya 4-7 milyon euro

Kısacası 30-40 harcamak gerek..

Melo'nun yanına Lass'ı da alabilirsek sınıf atlarız takım olarak..

40 milyonu nereden buluyoruz? Uçmayın max. harcayacağımız para 15-20 milyon euro civarı

Galatasaray'ın Şubat sonu bankalara borcu 152,8 mioTL bunun 55,4mioTL'si 1 yıl içinde ödenmeli.

bu sezonki futbol operasyonundan zararı 18,6mioTL. Gelir 141mioTL gider 159mioTL.

AŞ'nin 9 aylık net zararı 20,4mioTL.

29.02.2012 tarihi itibarı ile GS'nin kullanılabilir 13,7mioTL parası var.

futbolcu transfer ettiği kulüplere 1 yıl içinde ödemesi gereken tutar 35,1mioTL.

ve en önemlisi

Galatasaray yeni futbolcu almaz ve hiç bir futbolcusu ile sözleşme uzatmaz ise maç başı hariç 2015-16 sezonu sonuna kadar 160mioTL ödeyecek.

yani burda kadro fantazileri kuranlar boşuna heveslenmesin derim ben max harcayacağımız para 10 milyon avroyu g -e-ç-m-e-z

10 m.euro yu rahat geçer sabaha kadar geçer enaz 15 olur derim ben

ambrabat 6-7

gökhan töre 5-6

1 yerli orta saha 3-4

yabancı forvet 7-8

10 m.euro yu rahat geçer sabaha kadar geçer enaz 15 olur derim ben

ambrabat 6-7

gökhan töre 5-6

1 yerli orta saha 3-4

yabancı forvet 7-8