Galatasaray %400 Bedelli Sermaye Arttırımı Kararı Aldı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray %400 Bedelli Sermaye Arttırımı Kararı Aldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tam olarak neden yapiliniyor anlamadim. Daha yeni Rivayi sattik. Ordan gelen eksiyi mi tamamlamak istiyoruz (1. opsyon olmadi, ikinciye devredildi diye ) . Birde SPK bu sefer niye kabul etsin ? Gecen kabul etmemislerdi. Rivanin 2. Sirkete gitmesi ile ilgili bir baglantisi olabilir mi

Aysalin da en buyuk numarasını buydu buna güveniyordu
Inşallah okey gelir ama sanmıyorum böyle yüksek bir sıçramaya izin verilsin

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tam olarak neden yapiliniyor anlamadim. Daha yeni Rivayi sattik. Ordan gelen eksiyi mi tamamlamak istiyoruz (1. opsyon olmadi, ikinciye devredildi diye ) . Birde SPK bu sefer niye kabul etsin ? Gecen kabul etmemislerdi. Rivanin 2. Sirkete gitmesi ile ilgili bir baglantisi olabilir mi
Etti spk aysal dönemi veto yedi
Dursunla red yedigimizi hatırlamıyorum

Dolaşımdaki lot sayısı 36 milyon civarı yani yaklaşık 140 milyon tl kulübün kasasına girecek. Rivadan gelen para direkt banka borçlarına gitti. Dursun o paraya dokunulmayacağını söylemişti. Bu para sanırım transfer ve futbolcu ödemeleri için harcanacak.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Nominal değer 1 tl çok koymaz gerekirse rüçhan haklarını satıp onla tamamlarlar. Pay başına hisse fiyatı olsa işler değişirdi.

Aysal çok oynamıştı hisselerle.

Bu arada hisseler son 10 gündür hep eksi kapadı sanırım rekor kırarak, bedelli bekleniyordu, muhtemelen biraz daha gerileyecek.

Nominal değer 1 tl çok koymaz gerekirse rüçhan haklarını satıp onla tamamlarlar. Pay başına hisse fiyatı olsa işler değişirdi.

Aysal çok oynamıştı hisselerle.

Bu arada hisseler son 10 gündür hep eksi kapadı sanırım rekor kırarak, bedelli bekleniyordu, muhtemelen biraz daha gerileyecek.
Başkan kaç kuruş girer sıcak para minumum

Küçük yatırımcı goygoyu da başlar. Aysal başkanın dediği gibi; borsa dalgalı bir denizdir.
Yanlış bir düşünce. Normal bir borsada manipülasyona izin verilmez,Aysal o dönem bariz manipüle etmiş hisseleri. Yüksekten satıp sonra düşürüp düşükten yerine koymuş.
1000 lotun varsa 4 bin TL ödeyeceksin. Sonra 5 bin lotun olacak o 1 TL eklenip hisse 5e bölünecek.

Yanlış bir düşünce. Normal bir borsada manipülasyona izin verilmez,Aysal o dönem bariz manipüle etmiş hisseleri. Yüksekten satıp sonra düşürüp düşükten yerine koymuş.

1000 lotun varsa 4 bin TL ödeyeceksin. Sonra 5 bin lotun olacak hisse 5e bölünecek.

Normal bir ülke olsaydık normal bir borsadan bahsedebilirdik. Normal bir hukuk sisteminde de o dönemki hukuk katliamları yapılmaz şikeye ceza verilirdi. Bilgim yok ama tahminim odur ki; benzer durumlarda benzer şirketlere bize sunulan gerekçe göz ardı edilmiştir. Bu ülkede çok iyi bildiğim bir şey var. O da; her şey kitabına uydurulur. Küçük yatırımcı goygoyu da Galatasaray'ın menfaatine gelişecek bir konuyu engellemek, işi kitabına uydurmak için gündeme taşınmış bir konudur.

Normal bir ülke olsaydık normal bir borsadan bahsedebilirdik. Normal bir hukuk sisteminde de o dönemki hukuk katliamları yapılmaz şikeye ceza verilirdi. Bilgim yok ama tahminim odur ki; benzer durumlarda benzer şirketlere bize sunulan gerekçe göz ardı edilmiştir. Bu ülkede çok iyi bildiğim bir şey var. O da; her şey kitabına uydurulur. Küçük yatırımcı goygoyu da Galatasaray'ın menfaatine gelişecek bir konuyu engellemek, işi kitabına uydurmak için gündeme taşınmış bir konudur.
O konuda katılıyorum size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt