Galatasaray 78 - 62 F.ülker | Helal Olsun Aslanlar ! | - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 78 - 62 F.ülker | Helal Olsun Aslanlar ! |

Cevap: Beko TBL 08/09,13.Hafta | Galatasaray Cafe Crown 78 - 62 F.Ülker|Helal ASLANLA

Çok güzel bir galibiyet aldık. Hakettik ve sezonun belkide en iyi maçını oynadık. Başta Hüseyin olmak üzere bütün basketbolcularımızı tebrik ediyorum. Son birkaç senedir içerde fenere kaybetmiyoruz zaten yeni bir seri başladı.:D

Cevap: Beko TBL 08/09,13.Hafta | Galatasaray Cafe Crown 78 - 62 F.Ülker|Helal ASLANLA

Senenin ilk hediyesini Basketbolda ezeli rakibimiz ÜLKER fenerbahçe'yi yenerek aldık...

Teşekkürler Aslanlar,teşekkürler Antrenörsüz GURURLU ASLANLAR...

Özellikle 1.periyotda ve 4.periyotda göstermiş olduğumuz oyun harikaydı.Ne desek az gelir sizlere TEŞEKKÜRLER...

Tek üzüntüm 23 Sayı (8R, 3A) gibi bir istatistik çıkartan Hüseyin Beşok maçın en skoreri olamaması:)

Çok güzel oldu bu ya :)

Cevat Hoca'ya selamlar. Andık bu maç onu :rolleyes:

artık antrenörsüz demeye gerek yok.. yiğit şardan açıkladı sezon sonuna kadar şuanki mevcut teknik heyetle devam edilecek.. hayırlısı olsun..

Bu arada Galatasaray ı adeta Duruşu - Yaptıkları - Diplomasisi ile ayağa kaldıran Adnan Polat Başkanımızı canı gönülden selamlıyorum.. Helal oosun diyorum BU sene her branşda alnımız ak ve açık şekilde EZE EZE gidiyoruz...

helal olsunn .. resmen ezdik ülkeri

Cevap: Galatasaray 78 - 62 Fülker | Helal Olsun Aslanlar ! |

Öncelikle hepinizi tebrik ederim...

Ama Mustafa abi ÜLKER Fenerbahçe yazman hoş olmamış bence...Site sahibi olarak sen böyle yaparsan ilerleyen günlerde daha çok sorun yaşayacağınızı düşünüyorum...

Sonuç itibariyle ne Fenerbahçe'ye senin ÜLKER Fenerbahçe yazmanla birşey olur ne de Galatasaray'a benim CAFE CROWN Galatasaray yazmamla birşey olur...

Böyle ufak tefek birşeyin içerisinde sizi görmek üzdü...

Bütün çocukar Fenerbahçeli doğar,sonra Galatasaraylı olur.Doğrudur,çünkü bütün çocukar ağlayarak doğuyor.Hahahaha

CAFE CROWN Galatasaray yazmak saçma olur, eğer ÜLKER Fenerbahçe yazmak saçmaysa, Galatasaray'ın lafını bile etmek yanlış. Çünkü ÜLKER ile birleşmeden önce Fenerbahçe, sürünüyordu tam anlamıyla. Şu anda kadrosundaki oyuncuların yarısı ( ve bu duruma gelmenizi sağlayan oyuncular ) Ülker takımından kadronuza katıldı. Mustafa abinin bu şekilde yazmasının nedeni budur diye düşünüyorum. Kendi açıklama yapar gerekiyorsa.

CAFE CROWN Galatasaray yazmak saçma olur, eğer ÜLKER Fenerbahçe yazmak saçmaysa, Galatasaray'ın lafını bile etmek yanlış. Çünkü ÜLKER ile birleşmeden önce Fenerbahçe, sürünüyordu tam anlamıyla. Şu anda kadrosundaki oyuncuların yarısı ( ve bu duruma gelmenizi sağlayan oyuncular ) Ülker takımından kadronuza katıldı. Mustafa abinin bu şekilde yazmasının nedeni budur diye düşünüyorum. Kendi açıklama yapar gerekiyorsa.

Sanki bugün sürünmediler!

Fenerbahçe taraftarlarından özür dileriz.

OT resmi sitesinden alınmış bir görsel.

silam7.jpg

İstedikleri kadar yüksek mi bilmiyorum ama.

laughing7.gif

Öncelikle hepinizi tebrik ederim...

Ama Mustafa abi ÜLKER Fenerbahçe yazman hoş olmamış bence...Site sahibi olarak sen böyle yaparsan ilerleyen günlerde daha çok sorun yaşayacağınızı düşünüyorum...

Sonuç itibariyle ne Fenerbahçe'ye senin ÜLKER Fenerbahçe yazmanla birşey olur ne de Galatasaray'a benim CAFE CROWN Galatasaray yazmamla birşey olur...

Böyle ufak tefek birşeyin içerisinde sizi görmek üzdü...

ya böyle ufak tefek şeylere takılmayıp genele bakmak lazım 3 takımı da ülker finanse ediyor, bu düzende istediği takımı da şampiyon yapar, bence basketbolun bu duruma düşmesine üzülmek lazım...

Üst Alt