Galatasaray A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar, Görevinden İstifa Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray A Takım İdari Direktörü Şükrü Hanedar, Görevinden İstifa Etti

Bakınca aslında olması gereken format bu değil midir ? hangi Td istemediği adamla çalışmak durumda kalmak ister ki
Bana kalirse teknik direktor sadece teknik ekibi hakkinda karar ve istek hakkina sahip olmali.

Yaninda hangi yardimcilarini istedigini soylemeli, ona gore teknik ekibi ayarlarsin mesela yonetim olarak. Sportif Direktor kim olmali, Florya'daki mudur kim olmali . cimenleri hangi bahcivan sulamali gibi seylere karistirirsan her taraf kendi adamlari ile dolmaya baslar. Kurumsal bir yapida bunu dogru bulmuyorum.

Bana kalirse teknik direktor sadece teknik ekibi hakkinda karar ve istek hakkina sahip olmali.

Yaninda hangi yardimcilarini istedigini soylemeli, ona gore teknik ekibi ayarlarsin mesela yonetim olarak. Sportif Direktor kim olmali, Florya'daki mudur kim olmali . cimenleri hangi bahcivan sulamali gibi seylere karistirirsan her taraf kendi adamlari ile dolmaya baslar. Kurumsal bir yapida bunu dogru bulmuyorum.
Torrent de kendi çim biçme makinesini çaycısını güvenlik görevlisini falan getirir mi usta

Kovulmasa Cengiz'i yeyip başa getirdikleri Burak'a da teşekkür ederdi. İlahi adalette zaman aşımının olmadığı çok doğruymuş. Hasta adama ettiklerinizi buldunuz. Ben üzülmüyorum. Bu kadar kötü kalpli insan olanları da sevemiyorum. Rahmetli başkanı eleştirdiğim çok oldu ama karakteri tartışılmazdı. Hasta olduğunda bir kere bir üslubuna çok kızdım, topçulara ettiği ama o da hastalık sebebiyle mümkün bir şey. Biliyorum yakından da. Rahat uyusun. Diyeceğim tek şey bu.

Üst Alt