Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştı


Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştı. Drogba, Forlan, Reyes ve Fabiano hayal kırıklığından sonra sessiz gitmeyi tercih eden sarı-kırmızılıların operasyonundan sadece Ünal Aysal, Fatih Terim ile Ali Dürüst’ün haberi varGalatasaray, transfer konusunda yeni bir strateji geliştirdi. Cim-Bom’un, adı şu ana kadar medyaya yansımamış çok önemli bir oyuncuyu kısa bir süre sonra kadrosuna katmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Drogba, Forlan, Reyes, Fabiano gibi dünya yıldızlarıyla ilgilenen ve girişimleriyle taraftarını heyecanlandıran ancak imza attıramadığı için eleştirilen sarı-kırmızılılar şimdi tedbirli davranmaya başladı.

Daha önceki transfer görüşmelerinde gizlilik kuralarına özen göstermeyen Galatasaraylıların bu kez operasyonu sessiz ve derinden yürüttüğü, bu ismi yalnızca Teknik Direktör Fatih Terim ile beraber, Başkan Ünal Aysal ve 2. Başkan Ali Dürüst’ün bildiği öğrenildi. Sarı-kırmızılıların kendi aralarında yaptıkları değerlendirmede, ortalığı ayağa kaldıracak ismin sızmaması için her türlü önlemi aldıkları vurgulandı.Cambiasso’dan iyi

Sarı-kırmızılıların kendi aralarında, “Bu transferi yaparsak sadece yurt içinde değil, uluslararası anlamda da geniş yankı uyandıracağız. Ancak titiz hareket etmek zorundayız. Çünkü taraftarın beklentisi yükseldi. Bunu karşılamak için de sabırlı ve doğru hamleler geliştirmeliyiz” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Galatasaray’ın yeni transfer projesinin, Cambiasso’dan daha fazla ses getirecek bir isim olduğu, oyuncunun popülaritesiyle, kombine ve forma satışlarında patlama yaratacağı belirtildi.Aslan sır küpü! - Milliyet.com.tr
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıGalatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştı. Drogba, Forlan, Reyes ve Fabiano hayal kırıklığından sonra sessiz gitmeyi tercih eden sarı-kırmızılıların operasyonundan sadece Ünal Aysal, Fatih Terim ile Ali Dürüst’ün haberi varAdnan Ozturk'un yok, Bulent Tulun'un yok, Abdurrahim Albayrak'in yok vs.
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıGetirin Real'den Lass ve Marcelo'yu millet transfer gorsun
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıAklımdan biri geciyor ama.. Yazarsam toplu kus intiharı olabilir. Maglum, kendi kümeslerinden cok burada takılır oldular.
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıGuti'nin her yeri dunya yıldızı olsa ne yazar. Zidane veya Figo'yu ikna et oynat daha iyi :)
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıGuti'nin her yeri dunya yıldızı olsa ne yazar. Zidane veya Figo'yu ikna et oynat daha iyi :)Baska bir dunya yildizi yoktu gecen yil ligde. Onun bile dunya yildizi oldugu supheli de.Hagi, Popescu, Taffarel gordu bu lig. Dunya yildizi dedin mi dunya kupasind ses getirmis biri olmali. Gecen yil ligde oyle bir oyuncu yoktu.
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıNevzat Dindar haberi geçinizz:))
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıdefansin onune Cambiyi getirsnler hucuma adam istemiyrum
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıSadece Ünal Aysal-Ali Dürüst ve Fatih Terim biliyorsa ve sır gibi saklanıyorsa Milliyet nasıl öğreniyor acaba.Bu Milliyet'tekiler ya müthiş bir istihbarata sahip ya da müthiş bir hayal gücüne sahip.
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıMelo gelir o da Cambiasso'dan iyi değil,Xavi mi gelecek. :eek:
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıCambiasso dan iyi bir önlibero???Essien,Toure mi geliyor yoksa:)
 
Cevap: Galatasaray adı saklanan bir dünya yıldızını bitirmeye çok yaklaştıForvet yada forvet arkası . Bizim ülkemizde anca bu mevkiler kombine sattırır
 
Üst Alt