Galatasaray, Alexandru Cicaldau ile Anlaştı İddiası - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Alexandru Cicaldau ile Anlaştı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6 milyon arti %20 pay gercekse, 11 yildir kulubun kanini emen scout ekibininde Fatih Terim ve tum getirdigi capsiz profesyoneller gibi defolup gitmesi icin yeni bir ornektir bu transfer.

E6-ydSUXsAMnIBh

Kulüp kaynakları iddiayı reddetti​

Ajansspor.com'un Galatasaray muhabiri Burhan Can Terzi, sarı-kırmızılı yöneticilerin ve kulüp kaynaklarının Alexandru Cicaldau'nun takımın gündeminde olmadığını belirtti.

:ROFLMAO:

burhan, baskanin basin toplantisinda "bana transfer haberleri verin fake haberlere karsi mücadele etmek icin" demisti

ben yönetimin ona anlastigimiz oyuncular ile ilgili bilgileri iletecegini sanmiyorum

Başkan 5 gol yiyince panik transferi moduna girmiş bu adamın 6 milyon edeceğini düşünmüyorum gereğinden fazla para veriyor.

Stanciu bunun olmuşu, şu an stanciu daha iyi, bu adam yetenekli olsada uyum sorunu olabilir, pişmesi lazım. İnşallah çabuk uyum sağlar.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
24 yaşındaki bir oyuncu nasıl pişmemiş olur?...bırakın artık bu pişme kızartma olaylarını...17-18 yaşındaki oyuncular artık kendi A Milli takımında oynuyor ve o takımı sırtlıyor...bu 24 yaşında ve 231 maça çıkmış şimdiye kadar...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu herifi 10 olarak düşünürseniz Belhanda gibi hayal kırıklığı yaşarsınız. Bu herif tam bir 8 numara. Sahada basılmadık yer bırakmaz.

8 Numaraya göre de gayet iyi istatistikleri mevcut. Hayırlı uğurlu olur inşallah.

Bonservis mevzusuna gereğinden fazla takılıyoruz.Asıl tehlikeli olan maaş.Maaşı yüksek oyuncu burada seviye bile atlasa transferi zor oluyor.

Buradaki sıkıntı şu. 24 yaşına gelmiş ama genel reytingi potansiyeline yaklaşamamış. Bu son yıllarda kendini geliştiremediğine işaret. O sayfada birde zamana göre reytingine bakmak lazım. Mesela 2019’dan beri reytingini ne kadar geliştirmiş?

Zamanında yanlış hatırlamıyorsam Onyekuru 86 potansiyeli vardı. Şimdi epey düşmüştür. Etobo’nun eski reytinglerine bakınca baya genç yetenek olarak görülüyormuş. Anlık reytinglerden çok reytingini ne kadar geliştirdiği daha iyi bir fikir verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt