Galatasaray, Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara ile Anlaşma Sağladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara ile Anlaşma Sağladı

Galatasaray, Aytaç ve Alpaslan'da sona doğru!​

Süper Lig'de şampiyonluğu averajla kaçıran Galatasaray, gelecek sezonun planlaması için transfer çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Geçtiğimiz sezonun en istikrarlı isimlerinden biri olan Marcao'nun sözleşmesini uzatan sarı-kırmızılılar, yeni sezon öncesinde hem iç hem de dış transfer çalışmalarına odaklanmış durumda.

Stoper bölgesi için Göztepe'den Alpaslan Öztürk ve orta saha için ise Kasımpaşa'dan Aytaç Kara ile anlaşma sağlayan sarı-kırmızılıların transfer döneminin başlaması ile birlikte her iki oyuncuyla da üçer yıllık anlaşma imzalaması bekleniyor.

Beinsports

1621782018987.png

emre akbabadan nefret edenler aytaç ve alparslana bayılıyor.
Bayilmaktan degil aslinda Akbaba o sakatliklari gecirmese daha iyi olacakti. O sakatliklar fiziki gucsuzluk getirdi kendisine eskisi gibi olamadi. Aytac alparslan yama olur zaten.

Sen iyi 11 topculari al bunlar arada kaynar. Gecen sene en iyi oyuncun Ömer Bayram olur mu ya. Böyle olunca dikkat cekiyor bu topcular

Ben söyle dusunuyorum donkun yerine alpaslan etebonun yerine aytac. Hem yerliler hemde maaslari nispeten daha az olur. Olumsuz görmuyorum bu transferleri

yerli oyuncu gerekli arkadaşlar , sürekli kendini hazır tutan disiplinli oyuncular ise galatasaray'a katkı verirler aynen Ömer Bayram'da olduğu gibi..

kulübemizde bu oyunculara ihtiyaç var

Üst Alt