Galatasaray, Aradığı Orta Sahayı Tunus'ta Buldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
esperancs-player-mohamed-ali-ben-romdhane-seen-in-action-during-the-picture-id1190621242

Orta sahada Younes Belhanda ve Gedson Fernandes'i kaybeden Galatasaray sürpriz bir transfere imza atabilir. Sarı-Kırmızılılar Mustafa Muhammed'in ardından orta sahaya bir başka Mohamed'i getiriyor.

Kulübeye Aytaç Kara hamlesinde bulunan sarı-kırmızılı takımın orta sahasına ilk 11 düzeyinde düşündüğü takviyenin Mohamed Ali Ben Romdhane olduğu öğrenildi.

Ara transferde Mustafa Muhammed ile forvet hattını güçlendiren ve Kuzey Afrika pazarına giriş yapan Aslan, aradığı 6-8 numarayı Tunus'ta buldu.

MİLLİ TAKIM FORMASI DA GİYİYOR

Esperance takımında forma giyen 21 yaşındaki oyuncu listenin ilk sırasına yazıldı. Sarı-kırmızılı idareciler, kulübü ile 2 yıl daha sözleşmesi bulunan Mohamed Ali Ben Romdhan için için yazılı teklifini sundu.

Ülkesinde geleceğin yıldızı gözüyle bakılan genç yetenek, ön libero, 8 ve 10 numara pozisyonunda görev yapabiliyor.

Galatasaray, Tunus Milli Takımı'na da çağrılmaya başlanan 1999 doğumlu Mohamed Ali'yi uzun süredir takip ediyor ve transferinde şartları zorluyor.

Sabah

Ülkesinde geleceğin yıldızı gözüyle bakılan genç yetenek, ön libero, 8 ve 10 numara pozisyonunda görev yapabiliyor

tek atista 3 bölgeyide kapatmayi dusunuyorlar herhalde

1 milyon €’ya falan isterim. Gedson’un yedeği olur. Bonservisini alamazsak yerine oyuncu hazır olur.

Tunus ligi dünyanın en sert ligi olabilir

Tunuslu oyuncuların skills videolarını izlerken hayrete düşüyorum adamlar tekmeye kafa atıyor resmen , ayrıca zamanında Tunus takımıyla oynayıp orada görmüştük

Bizim lige uygun bir profili var en kötü rotasyonda iş yapar bu çocuk

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bonservisi düsükse ve rotasyon oyuncusu olarak geliyorsa gelsin. Yanina en az bir de Gedson ve 10no lazim olur ama.

Bu tarz oyuncu alacaksan direk Super life yeni çıkmış takımlara bedava vereceksin. En az 20 maç oynatacaksin. Yetenekli ise yedek tutarak çürütmeye lüzum yok
Bu tarz adamlar hangi ülkeden olursa olsun her zaman denenmelidir.Maliyetide uygun olur.

Fakat şimdi bunun sırası değil. Bizim alternatif değil ilk 11' e oyuncu almamız lazım.

Transferde tek umudumuz yeni gelecek yönetimde bu işi bilen insanların olması.Aksi taktirde hocanın ve getirdiği scoutun eline bakarsak bizden hiçbir halt olmaz.

Bizim orta sahaya 3 tane ilk 11'e olmak üzere en az 1 tane de farklı mevkileri yedekleyebilecek özellikte bir yedek oyuncu almamız lazım. Bunlara bir de Taylan eklendiği zaman ancak ayakta kalabiliriz.

Eğer anlatıldığı kadar iyiyse bu çocuk o +1 görevini görebilir. Hatta iyi çıkarsa ilk 11'e de monte edilir. İnşallah bu haberlerin aslı vardır.

Üst Alt