Galatasaray, Aroma ile Yeni Bir Anlaşmaya İmza Atıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Aroma ile Yeni Bir Anlaşmaya İmza Atıyor

e8f212cd9c1543c29feecf03f2457290.jpeg

Türk sporunun en seçkin ve köklü kulübü Galatasaray, meyve suyu ve içecek sektörünün öncü markalarından biri olan Aroma ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor.

Galatasaray resmi su sponsorluğunu içeren iş birliği anlaşmasının imza töreni 11 Ekim Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirilecektir.

Sponsorluk anlaşması imza törenini takip etmek isteyen basın mensuplarının 10 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’ye kadar gsmedia@galatasaray.org adresine gerekli bilgileri göndererek akreditasyon işlemlerini tamamlamaları rica olunur.

Tarih: 11 Ekim Salı

Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi NEF Stadyumu Basın Toplantı Odası

Program:
13.00 | Kayıt ve Karşılama
14.00 | Başlangıç
14.10 | Galatasaray İkinci Başkanı Sayın Metin Öztürk’ün konuşması
14.20 | Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İsmail Sarıkaya’nın konuşması
14.30 | Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Ege Duruk’un Konuşması
14.40 | Aroma Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Onur Duruk’un Konuşması
14.50 | İmzaların Atılması
14.55 | Soru Cevap

Galatasaray.org

Son düzenleme:
Kulübümüz, Aroma ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor.

5146F1D4-9231-43FB-96A7-8E5E9E3D2A58.jpeg

Türk sporunun en seçkin ve köklü kulübü Galatasaray, meyve suyu ve içecek sektörünün öncü markalarından biri olan Aroma ile yeni bir anlaşmaya imza atıyor.

Galatasaray resmi su sponsorluğunu içeren iş birliği anlaşmasının imza töreni 11 Ekim Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda gerçekleştirilecektir.

Sponsorluk anlaşması imza törenini takip etmek isteyen basın mensuplarının 10 Ekim Pazartesi günü saat 20.00’ye kadar gsmedia@galatasaray.org adresine gerekli bilgileri göndererek akreditasyon işlemlerini tamamlamaları rica olunur.

Tarih: 11 Ekim Salı

Yer: Ali Sami Yen Spor Kompleksi NEF Stadyumu Basın Toplantı Odası

Program :

13.00 | Kayıt ve Karşılama

14.00 | Başlangıç

14.10 | Galatasaray İkinci Başkanı Sayın Metin Öztürk’ün konuşması

14.20 | Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İsmail Sarıkaya’nın konuşması

14.30 | Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Ege Duruk’un Konuşması

14.40 | Aroma Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Onur Duruk’un Konuşması

14.50 | İmzaların Atılması

14.55 | Soru Cevap​

Üst Alt