Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk: "Ne zaman kadro kurup, ne zaman kampa gireceğiz?" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk: "Ne zaman kadro kurup, ne zaman kampa gireceğiz?"

Dün sampiyon olsaydik, Apo ve Basgan bir kac gün icinde imza toplayip untamadan cikip, yecimi bu ay yapacagiz ve kazanacigimizdan eminim diye cikip konusurlardir.

Adam haklı. Temmuz'da ligi açma olasılığımız var.

Ne hoca belli
Ne yönetim belli
Ne futbolcular belli.

Dalga mı geçiyorsunuz siz? Galatasaray hiç bu kadar sahipsiz kalmamıştı.

Helal Metin bey diyorum
Tüm Galatasaraylıların isteği bu yönde 1 kişi hariç
Onun da maksadı ne çözemedik. Bir aday olacağım diyor bir olmayacağım...

Galatasaray'ın geleceğini hiç kimse kişisel menfaati uğruna riske atamaz,atmamalı.

Cengiz ciddi ciddi ibra edilmeyip ihraç edilmeli. O derece nefretim oldu adam. Adamın ibra edilmeme durumuna kızıyorduk ama valla haklıymış karşı çıkanlar. Adamın içinden diktatör çıktı. Sansür, despotluk, sinsilik her şey çıktı adamdan.

Sağlam bir başkan adayı olsaydın kazanman garanti olurdu ve o vakite kadar her şeyi ayarlardin.

Buz kovasından medet uman,
Evlatlarina sözleşme peşinde koşan,
Damatlarına managerlik yaptıran,
Sürekli Bahane üretenleri İSTEMİYORUZ

Sistemi olan Bir ekip istiyoruz!

Ahh Cengiz ahh. Ahh Cimbom’um ahh. Kimlere kaldık ne saçma sebeplerle gitti iki potansiyel şampiyonluk. Bu arada Metin’in tipini Cengiz’e benzeren bir tek ben miyim ?
Seçim olabilecek en erken zamana yani bu ay içinde yapılması gerekiyor. O bile geç hatta.

Tek care var aralarinda gecici bir yonetim yapip transfer hoca meselesini cozmek tum adaylar oturup bu isi cozmeli yoksa secimi cok beklerler gelen adamindanl eli kolu baglanir

Üst Alt