Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Florya'daki Personeli Kovdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Florya'daki Personeli Kovdu

En azılı Fatih Terim savunucusu olan ben bile Fatih Terim ve ekibinin kovulmayı çoktan hak ettiğini söylüyorum doğru karar bence geç bile kalındı tebrik ederim Burak Elmas'ı lakin umarım yerine iyi bir teknik direktör getirir zira en son Fatih Terim'i kovduğunda Ünal Aysal, Mancini ve Prandelli'yi getirmişti ama hiç biri başarılı olamadı. Hatta hangisiydi tam olarak hatırlamıyorum birinin Ceyhun Gülselam takıntısı vardı her maç onu banko ilk 11 oynatırdı sonra başarısız olup gittiler yerine gelen Hamza Hamzaoğlu bile şampiyon yaptı. İgor Tudor da başarısız oldu. Ben Galatasaray'da Lucescu dışında başarılı olan bir yabancı teknik direktör hatırlamıyorum. İçimden bir ses Türk teknik direktör mü olsa diyorum. Ülkede başarılı olan bir yabancı teknik direktör yok. Bakın tüm Anadolu takımlarına Türk teknik direktörlerin olduğu takımlar çok daha iyi futbol oynuyor. İlhan Palut, Rıza Çalımbay, Abdullah Avcı, Ömer Erdoğan vs.

Üst Alt