Galatasaray Başkanlık Seçimini Kim Kazanır? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Başkanlık Seçimini Kim Kazanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray Başkanlık Seçimini Kim Kazanır?

Helvaciya oy veren 10 kisiyi Ali Sami Alkis Turgay Seren ikilisine havale ediyorum.

Yalnız gözüme çarpan bir detay gördüm ki bence çok önemli

Camiamizda Mustafa Sarıgül çok büyük bir saygı görüyorki oğlu Emir Adnan Polatın listesinde olmasına ragmen Unal Aysanin listesine yedekten girmiş.Valla helal olsun cok buyuk bir atılımki Mustafa Sarıgül stad projesinde geçen emegini unutup Emiri listeye almasalardi uzulurdum....

Bu anketin sorusu değişmeli bence.

Biz Galatasaraylı taraftarlar tahminde mi bulunuyoruz kongre sonucuna ilişkin? Çünkü bu soru onu ifade ediyor.

Bence daha çok kimin kazanmasını istediğimize dair bir soru olmalı. Mesela "Adaylar arasından kim Galatasaray başkanı seçilmeli" gibi.

O zaman daha güzel bir anket karşılar bizi forum ana sayfasında.

şaka mı helvacı 12 olmuş.. aslında kim kime oy vermiş görmek isterdim

Ünal Aysal'a oy verdim. Helvacı'ya verenlere ise saygı duyuyorum. Kafalarına o yatmıştır. :)

Onu bunu bırakın da ne olacak bu seçim. Olacak mı olmayacak mı. Nedir abi durum. Acayip canım sıkkın bu konuya. Ne olacak sonumuz?

secim olacak,isin celebi ye felan inanmayin.

3 mayistaki dava secimle ilgili degil,ibra edilmemekle ilgili.

adnan polat istedigini yapsin secim olacak.

Nuray bırak şimdi ışığı mışığı. Of yaa. Nereden açıklama yaptı Aysal reis seçim uzarsa aday olmam diye. Millet şimdi onu kovalıyo. Valla ışık vardı ama sanki kararacak gibi. Hayri Kozak bile mahkeme kararına uymalıyız diyor:(

Ben bu son gelişmeleri kaçırdım demek , Aysalın açıklamalarından haberim yok , bide seçimin uzama ihtimali nerden çıktıki ??

Herşey yolunda gitmiyomu ??

Ben bu son gelişmeleri kaçırdım demek , Aysalın açıklamalarından haberim yok , bide seçimin uzama ihtimali nerden çıktıki ??

Herşey yolunda gitmiyomu ??

Aysal dedi ya Şansal Büyüka'ya seçim süreci uzarsa, mahkeme seçimi erteleme yada iptal etme kararı alırsa, faydalı olacağımız dönemi kaçırmış oluruz ve bu durumda adaylıktan çekilebilirim dedi.

Hatta Şansal yapmayın sayın Aysal koz veriyorsunuz dedi hemen peşinden. Ama dedi bir kere. Bunu duyanlar da atağa kaltılar tabi.

Bugün bir gazetede haber vardı. Hayri Kozak falan da cevaplamış. Mahkeme kararına uymalıyız diyor. Ne olacak bilmiyorum:(

ünal aysal çok doğru söylemiş beyler.gidip haziran temmuz ayında olursa kim gidip seçim yapar,kim teknik direktör olur vs vs.çok kötü şeyler olur.bence bi alavere dalavereyle 14 mayısta seçime gideceğiz

adnan polat ın ne kadar beceriksiz olduğu birkez daha anlaşılıyor kendi kurduğu av a kendi avlanıyor tüzüğü değiştirdi avlandı adamları mahkemeye gitti hapis cezası yiyecek şöyle 40 sene falan kalsan içerde

seçim olur sıkıntı çıkmaz bunlar hep spekülasyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt