Galatasaray, Beijing Guoan'a 10 Gün Süre Verdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Beijing Guoan'a 10 Gün Süre Verdi!

58729cca0f25447388efa763.jpg

Galatasaray, Beijing Guoan’ın istediği Lukas Podolski’nin bonservis bedelini belirledi. Cim Bom, Burak Yılmaz’ın da formasını giydiği Çin temsilcisinden 10 gün içinde karar vermesini istedi.

Çin'den teklif alan ve gitmeye niyetli olan Lukas Podolski’nin fiyatı belli oldu... Kadro planlaması adına bu transferin bu hafta netleşmesini isteyen Galatasaray yönetimi 6 milyon Euro teklif eden Çin Beijing Guoan’dan 7.5 milyon Euro talep etti. Aslan, Alman oyuncunun bonservisini ise Wesley Sneijder tarifesi ile belirledi. Sneijder’ın kontratında yer alan ‘7.5 milyon Euro’ya serbest kalır’ maddesi Galatasaray’ın bu rakamı belirlemesine neden oldu. Galatasaray yönetimi, Beijing Guoan’a “Bu rakamı verirseniz anlaşırız” dedi.

"AYNI ŞEYE İZİN VERMEYİZ"

G.Saray’dan 3 milyon Euro alan Podolski de Çin temsilcisinden yıllık 10 milyon Euro istedi.

Öte yandan Galatasaray yönetimi Podolski’nin menajeri ve Çin ekibine uyarıda bulunarak “Podolski giderse bir forvet takviyesi yapmamız gerekli. Bu yüzden 1 hafta-10 gün içinde kararınızı verin. Yoksa bu transfere izin veremeyiz. Burak, Şubat ayında Çin’e gitti. Avrupa’da transfer tahtası kapandığı için forvet takviyesi yapamadık. Bu kez aynı şeye izin vermeyiz” dedi.

Bu transfer gerçekleşirse Galatasaray, 30 yaşında 2.5 milyon Euro bonservisle aldığı Alman yıldız Podolski’yi 32 yaşında, tam 3 katı fiyatına satmış olacak.

Hürriyet

Galatasaray, Beijing Guoan'a 10 Gün Süre Verdi!

Tam 3 kati öylemi baska bir külüp olsa cok rahat 5 katina satar bu adami

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Yönetimin Podolski yerine yapacağı transferin kalitesizliği konusundaki tedirginliğinizi anlıyor ve size katılıyorum ancak kendisini şu an satmazsak yüksek ihtimalle kontratının sonuna kadar bizde kalır. Seneye de yaşa bağlı düşüş gözle görülür hale gelir ve yavaştan kulübeye düşer. Şimdi alacağından kurtulacağımız gibi 7.5m de bonservis alıyoruz. Gerçi ben 7.5'i de piyasaya göre az buluyorum ama neyse şimdi bunu tartışmanın yeri değil. Sonuç olarak fırsat varken satılmalı çünkü en fazla sezon sonuna kadar etkili olur seneye düşüşe geçer.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yönetimin Podolski yerine yapacağı transferin kalitesizliği konusundaki tedirginliğinizi anlıyor ve size katılıyorum ancak kendisini şu an satmazsak yüksek ihtimalle kontratının sonuna kadar bizde kalır. Seneye de yaşa bağlı düşüş gözle görülür hale gelir ve yavaştan kulübeye düşer. Şimdi alacağından kurtulacağımız gibi 7.5m de bonservis alıyoruz. Gerçi ben 7.5'i de piyasaya göre az buluyorum ama neyse şimdi bunu tartışmanın yeri değil. Sonuç olarak fırsat varken satılmalı çünkü en fazla sezon sonuna kadar etkili olur seneye düşüşe geçer.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ama renkdasim hersey para degil, bu sezon Podolski bize sampiyonluga yardimci olabilirse kalsin, cokda umrumda degil yani 7.5 milyonun.

Ama renkdasim hersey para degil, bu sezon Podolski bize sampiyonluga yardimci olabilirse kalsin, cokda umrumda degil yani 7.5 milyonun.

Haklılık payın var ama kanada zaten Rodrigues geldi. Onun da alternatifi var. Sinan ve affedilirse Yasin. Solda Bruma banko olduğuna göre Poldi takımda kalırsa sadece santrafor oynar artık. Şimdi Poldi'den gelecek parayla gerçek bir forvet alsak takım için daha faydalı olma ihtimali de var. Tabi yönetim becerebilir mi bu büyük soru işareti. Mesela ben olsam Poldi'nin parasını Pato'ya basardım.

Haklılık payın var ama kanada zaten Rodrigues geldi. Onun da alternatifi var. Sinan ve affedilirse Yasin. Solda Bruma banko olduğuna göre Poldi takımda kalırsa sadece santrafor oynar artık. Şimdi Poldi'den gelecek parayla gerçek bir forvet alsak takım için daha faydalı olma ihtimali de var. Tabi yönetim becerebilir mi bu büyük soru işareti. Mesela ben olsam Poldi'nin parasını Pato'ya basardım.
Pato imkansiz artik yani Villarael'de iyi oynayan adami niye ucuza satsinlar bize. Pato harika olur ama imkansiz goruyorum. Rodrigues ve yonetim cok buyuk bir soru isareti benim kafamda. Rodrigiuesi hayatimda hic izlemedim, nasil bir topcudur bilmem ama isimini ilk defa duydum gecen hafta, bakacagiz gorecegiz artik Podolskinin yerini tutabilir mi diye. Yonetim Podolskiyi satarsa eger gidip daha kaliteli adami alamazlar diye korkuyorum ben acikcasi.

Pato imkansiz artik yani Villarael'de iyi oynayan adami niye ucuza satsinlar bize. Pato harika olur ama imkansiz goruyorum. Rodrigues ve yonetim cok buyuk bir soru isareti benim kafamda. Rodrigiuesi hayatimda hic izlemedim, nasil bir topcudur bilmem ama isimini ilk defa duydum gecen hafta, bakacagiz gorecegiz artik Podolskinin yerini tutabilir mi diye. Yonetim Podolskiyi satarsa eger gidip daha kaliteli adami alamazlar diye korkuyorum ben acikcasi.

İşte o tedirginlik bende de var ama 8m versek Pato'yu satarlar bence zaten kendileri de sadece 3m verip aldılar. Asıl o zaman almak lazımdı işte ama o treni kaçırdılar malesef.

10 gün ne lan, size 3 gün süre desenize. 10 gün sonra ligin iki maçı bitmiş oluyor

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt