Galatasaray, Belhanda İçin 8 Milyon Euro İstiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
En az 10 milyon olmali. Bu sene ve gelecek sene sampiyonlar ligine kalirsak, Kiev bizden 10 milyon almis oluyor. O parayi geri cikartmaliyiz. Araplar cimrilik yapmasin. Adamlara fransada sampiyon olmus müslüman oyuncu satiyoruz sonucta.

Ne 8'i ya.
5 filan veren varsa hemen postalayin.
En azından maçlarda 10 kişi kalmayız ve maaşından kurtuluruz.

Yerine adam almayacak isek sezon sonuna kadar kalmalıdır. 11 çıkartacak adam kalmayacak bu gidişe göre, sonra pişman olmayalım.
Not: Belhanda'yı hiç sevmeyen biri olarak söylüyorum.

Begen veya begenm... su anda satilmaz bu pozisyondaki adam... oyun plani cok fazla onun üzerinden yürüyor... en büyük hata bu olur.

Görende öbür oyuncular bedavami oynuyor sanar böyle ahmakça düşünce olabilir mi

Galatasaray Düşmanlarının .........

Selçuk Muslera fegholui fernando Maicon MariAno kaça oynuyor verdiği katkı ne
Ozan a 1 milyon Euro verelim diyende sensin
Cin olmadan adam çarpmaya kalkma

Galatasaray Düşmanlarının .........

Bana kalsa hic birini almazdim , hakedene de hakettigini verirdim . Benim icin feghouli ve belhanda ozan in 4 kati parayi haketmiyor . Ne verdikleri de tartisilir

Kime teklif gelirse gelsin gonderirim , buna maasina zammi mantikli buldugum ozan da dahil , belhanda da dahil

Bu soyledigime tek dayanagim da kulubun hem anonim sirket hem dernek kayitlarini biliyor ve yorumluyor olabilmem , benzer sekilde neden UG de ayni seyleri soyluyor ?

Surekli bize psikopat su bu denecegine bu olan bitenin bir mecburiyet oldugunu anlasilsa iyi olacak artik

Bu da yetmez , hem bunlari satip hem yerine para harcamayip , buna ragmen sampiyon olmamiz gerekiyor .. onu da ekleyim

Üst Alt