Galatasaray Belhanda’yı Elden Çıkarmak İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Belhanda’yı Elden Çıkarmak İstiyor

Galatasaray, transfer döneminde maddi olarak elini güçlendirmeye çalışıyor. Maicon’u Al Nassr'a satan sarı kırmızılılar, Belhanda’yı da elden çıkarmak istiyor.

1596194488993.png

Galatasaray, transfer dönemine maddi olarak güçlü girmeyi planlıyor.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun takım harcama limitlerini açıklamasını bekleyen yönetim, oyuncu satışı ile transfer döneminde biraz daha rahat hareket etmek istiyor.Maicon'u Al Nassr'a 1 buçuk milyon avroya satan Galatasaray, yollarını ayırmayı planladığı Younes Belhanda'nın transferinden de bonservis bekliyor.Suudi Arabistan ve Katar ligi takımlarının ilgi gösterdiği Faslı futbolcu için yönetim, 4-5 milyon avroyu kasasına koymayı hedeflediği belirtildi.

Yeni sezonda takımda kalması beklenen Feghouli için teklif gelmesi halinde değerlendirecek olan sarı kırmızılılar, Cezayirli futbolcunun olası satışından da gelir elde etmeyi amaçlıyor.

Diğer yandan kaleci arayışlarını sürdüren Galatasaray, Volkan Babacan için olumsuz yanıt aldı.
Milli kaleci için şu aşamada Medipol Başakşehir'le anlaşma zemininin olmadığı kaydedildi.
Galatasaray'ın, Volkan Babacan'ın ardından yeni bir yerli kaleci arayışına başladığı gelen haberler arasında.

trtspor

Sözleşmesini bizde tamamlar bu. Ya da alacaklarına karşılık bırakırız ki o bile düşük ihtimal araplardan sağlam imza parası falan almazsa onu da kabul etmez.

2,65 milyon bonservis + 3,35 milyon maasini biz öderiz ve 6 milyona satmis oluruz. Sonra Aponun heykelini dikeriz

Tarık ne ise Belhanda o dur. Bunun amacı futbolunu geliştirmek felan değil , gelsin para gitsin para. 1 yıl hiç oynamadan maç izlese itiraz etmez. Bunu başımıza bela edenlere saygımı sunuyorum nokta

Bedavaya gidecekse kalsın seneye sözleşmesi bitiyor görün bak sözleşme kapmak veya başka takımlara yaranmak için görün bakın seviye ne olacak. Böyledir bu arabia modeller

bu beceriksiz yonetim, bunu satamaz.

feghouli ve belhandaya en iyisi bonservislerine ellerine vermek, ve vedalasmak.

Üst Alt