Galatasaray Belhanda'yı İstemiyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Belhanda'yı İstemiyor!

5dc118db66a97cab8155653a

Fas basını, Sarı-Kırmızılılar’ın yıldız oyuncuyla Ocak’ta yollarını ayırmak istediğini, iki tarafın da bu konuda gelen teklifleri değerlendirmeye sıcak baktığını duyurdu.

Real Madrid maçında taraftara küfür ettiği için, hedef haline gelen Belhanda, Sarı-Kırmızılı takımın Rizespor’la sahasında oynadığı karşılaşmada ise forma giymedi.
Bu gelişmeleri Fas basını, Belhanda’nın, G.Saray’dan kopmak üzere olduğu şeklinde yorumladı. Fas basını, “Belhanda bu kış G.Saray’dan ayrılacak” başlığıyla verdiği haberinde, oyuncunun mutsuz olduğunu ve G.Saray’ın da onu göndermek için kulüp aradığını vurguladı.

Sarı-Kırmızılı yönetimin oyuncuya gelen teklifleri değerlendireceği belirtilen haberde, oyuncunun Fransa’ya dönme ihtimalinin yüksek olduğu bildirildi. 10 milyon euro bonservisle satın alınan Belhanda, son 2 sezonda kazanılan şampiyonluklarda başarılı futboluyla önemli bir paya sahip oldu. Ancak bu sezon işler kötü gidince, taraftarla arasına kara kedi girdi.

Fanatik

Hocanin da istedigini zannetmiyorum. Serdar eren sinan vs orneklerinde gordugumuz uzere transfer donemi gelmeden hoca agzini acmiyor. Belhanda bu devre arasi yolcu

Zaten hoca istese Fatih Terim'in Prensi filan diye haberler çıkardı, yavaş yavaş bunlar başladığına göre kazan kaynıyor demektir. Bu saatten sonra Belhanda'yla aşı tutmaz zaten, en doğru şekilde kullanılsa da. Herkesten kar edeceğiz diye bir kaide yok. Mariano da, Belhanda da, Feghouli de bize iyi paralara geldi ama yukarıda Allah var 2 yıllık şampiyonlukta da hemen herkes kadar ciddi katkı verdiler. En nihayetinde en azından benim gözümde bu adamlar bonservislerini çıkarmışlardır. Mariano'yu zaten bu saatten sonra bedavaya göndereceksin de Belhanda için 4-5 milyonlara, Feghouli'ye de geldiği bonservise razıyım ben. Bizim bu kadroyu yenilememiz ve bir daha kendini 3-5 sene en üstte oynamış oyuncular haricinde bu aptal maaşları vermememiz lazım. Falcao da yaşı, sakatlık durumu itibariyle bir risktir ama en nihayetinde Falcao'dur. Belhanda-Feghouli hayatlarında zirve performanslarını 3-4 sene götürememiş adamlar olarak bize fazla tuzluya geldiler ve artık bu maaş yükünden kurtulmalıyız. Bir tarafta saha içi performansı, diğer tarafta saha dışı kafa ve vücut sağlığı istikrarını veremeyen oyuncular için haddinden fazla para kazanıyorlar.

Haber yine cok bos ama yazalim bakalim...
Takimin ve senin iyiligin için gitmen bi tik daha doğru fas krali ama bu yönetime güvenemiyorum iste! aldigi adamlar etkisiz, ustune daha fazla para verebiliriz 😱 handam... Şem ile pervane olduk handa, beraber göcecegiz sanırım 😢

Üst Alt