Galatasaray Beşiktaş Maçına Yeni Hocası ile Çıkabilir! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Beşiktaş Maçına Yeni Hocası ile Çıkabilir!

Alanya'yı 2-0 yensek, Kupada 3-0 ile rahat galibiyet ve ardından bir şekilde Bjk ile berabere kalsak yine "İmparatudor" denmeye başlar. Bugün böyle diyen yarın değişir.

Ülkemizde herkes duygusal bakıyor çünkü. Çok eleştirilen Fener haftaya Antalya'yı deplasmanda yensin Aykut Kocaman'a sevgi gösterileri başlar.
Bjk ile berabere kalsa tudoru kimse gönderemez zaten. Ama daha önemli olan insanların bizim bjkden puan alacağımızı yenebileceğimizi düşünmeleridir. Şu an 100 kişiye sorsan herkes bjknin rahat kazanacağını söyleyecektir. Mantıklı düşünenbir kişi bile puan alacağımızı söylemez, ki zaten en az 3-0 bitecektir. İşte asılkötü olan budur.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

NE KADAR dogru tartısılır lakn dursun özbek alanya ve bjk maclrından 6 puan istiyorum demiş beraberlikte dahi tudoru gönderirim demiş

Bjk ile berabere kalsa tudoru kimse gönderemez zaten. Ama daha önemli olan insanların bizim bjkden puan alacağımızı yenebileceğimizi düşünmeleridir. Şu an 100 kişiye sorsan herkes bjknin rahat kazanacağını söyleyecektir. Mantıklı düşünenbir kişi bile puan alacağımızı söylemez, ki zaten en az 3-0 bitecektir. İşte asılkötü olan budur.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yoo hakem tarafsız yönetsin rakibin ilk 3 atağı golle sonuçlanmasın yeneriz bjk yi..bakmayın başak maçında sövdük sindik ama maçın tekrarını izledim asla başakın 5 farkla kazanmayı hakettiği maç değilmiş hatta bizim daha üstün olduğumuz rakibin yüzde 100 şut yüzdesiyle oynadığı futbolun cilvesi bir maçmış..ilk yarı gole kadar bunaltmışız başakı a.avcı gol attıklarına inanamıyor şaşkınlıktan sevinemiyor bile.. Futbol skor oyunu ama her gelişinde gol atarsan rakibin işeme organına çarpan top yön değiştirip kaleye girerse değil 5 gol 10 bile atarsın..uzun lafın kısası ben oyun olarak ts ve fb maçlarına nazaran çok daha iyi olduğumuzu kısmetsizlik olduğunu düşünüyorum bu skorun..bjk yi marizleriz yeterki hep bizim kıçımıza çarpıp girmesin şu toplar kalemize

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Besiktas macinda futbol aklimiz Tudor olursa hele Senola karsi kazanma ihtimalimiz yuzde 0.1 bile degil. Dursun Tudoru kovup topculara siz aranizda bir kadro kurun cikin maca derse kazanma ihtimalimiz daha yuksek.

Üst Alt