Galatasaray Biglia'yı bitiriyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Biglia'yı bitiriyor

Cevap: Galatasaray Biglia'yı bitiriyor

3 yabancı ortasaha ile oynadığımızda,defansa Neill'i koy,kanadın birinde Pino olsa ya forvet ya da Insua kesik yiyecek bu durumda.

Sonuç olarak kesin bir Türk ortasaha lazım bu takıma.

Kazım kanat oyuncu değil.Kazım ne zaman forvette oynadı,o zaman çok büyük işler yaptı.Misal Chelsea maçı,Almanya maçı.Çizgi adamı değil Kazım.

Boyle birsey olur ama, karisik bir forvet arkasi/kanat/ikinci forvet

-----Baros---------

---------kazim-----

Arda--------------

-Culio-Cana-Biglia--

Beyler herkes Cana'yı direk üçlüde yazmaya başlamış hayır durmasına güzel duruyorda, ayhan hala formaya daha yakın duruyor bana kalırsa. Umutlarınızı kırmayım da..:eek: Çok fazla kendini kaptırıp, biglia'ya birde formica veya emana'yı ekleyip oda yetmezmiş gibi cana'yı stoperlere çekenler var ya onları da Allah'a havale ediyorum :D

Sanırım 6 yabancı kuralını unutmuşa benziyorsunuz.. Daha defansta neill ve çağlar sakat olduğu sürece insua, forvette de düzelince ya baros, yada transfer edeceğimiz (?) bi yabancı santrafor var, onları da hesaba katın..( Hatta hatta mevzudan düşmeyen yabancı kaleci olayı var. Şu kaleyi yabancıyla doldurma olayına çok karşıyım. Alınacaksa da mutlaka yerli olmalı. Artık bizi rahat 10 sene taşıyacak yerli bir kaleci istiyorum. Ya şu beşiktaştaki şans bizde olsa, adamlar 3. kaleci diye aldıkları cenk bile bizimkilerin alayından iyi çıktı :()

Boyle birsey olur ama, karisik bir forvet arkasi/kanat/ikinci forvet

-----Baros---------

---------kazim-----

Arda--------------

-Culio-Cana-Biglia--

Orda Kazım yerine Pino olmasını tercih ederim ben.Çünkü Baros arkasındaki ikili oyunu açmak için hertürlü kanatları kullanacak.

Bende tercih ederim, ama neyapalim 6+5 var :)

Eee planlı yapacaksın işte,Beşiktaş'ın getirdiği isimler ne kadar kaliteli olsa bile belirli bir mevkiiye tüm yabancıları yığmak iyi değil.Tamam eldeki Türk ortasahalar facia olunca böyle oluyor ama sonra diğer mevkilerde sıkıntı olur.

Mucadele eder ama ofansta cok zayif kaliriz bu orta ucluyle..

Katılmıyorum. BAM ile oynuyorduk düne kadar ve haliyle onlarla hucum yapamıyorduk. Culio ve Biglia oyunun iki yönünü oynayabilen oyuncular. Hatta hucum yönleri defansif yönlerine göre daha gelişmiş. Asıl bu tarz oyuncularla daha iyi hucum yaparız. Artık 10 numara devri bitti.

bi ay oldu hala bitecek

ne bitmez transfermis arkadas gina geldi ama biglia gelemedi

Culio gibi bir adama izlemeden laf atanlar Biglia için'de yağdırmaya başlamış. Afferim.

Üst Alt