Galatasaray - Bordeaux Son 10 Dakikası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Bordeaux Son 10 Dakikası

Cevap: Galatasaray - Bordeaux Son 10 Dakikası

Meira'yı satmasaydık. Hamburg'uda elemişdik. Sabri ise bu maç öncesi çok büyük eleştiriler alıyordu. Hatta bazı kesim onu dışlamaya başlamışdı. Haldun Üstünel'in sevinmesi falan çok güzeldi. Vay be hiç umut yokken golü atmıştık.

meira dediniz de aklıma geldi bu maçta yediğimiz ilk gol rekor herhalde en erken gol rekoru ? :)

Meira satıldı para için elendik

Nonda satıldı Giovani için elendik

Hele Nonda hangi akla hizmet satıldı anlamıyorum sen git takımdaki tek santrafor'u sat

Meira'da ona keza hep yanlış işler

Sağ gösterip, sola pas atması çok hoşuma gidiyordu. Sırf hareket olsun diye de yapmadığını düşünüyorum. Attığı paslar tam yerini buluyordu. Buda yetenek ister tabi.. :)

images

Tüylerim yerinden fırladı resmen kirpi gibiyim. Sağol renktaş unutmamıştık ama tekrar yaşattın bize o güzel anı. AH Sabri ah sen ne olursa olsun bizim canımızsın kim ne derse desin senin yüreğin yeteré

Sanırım Aslanlarımızın Avrupa da yazdığı son destan :( Çok özledik o günleri Fatih Hocam duy sesimizi.

Baros-Kewell-Arda-Lincoln uyumu cok iyidi o dönem. Pas alışverişleri, atak organizasyonları harikaydı..

Çok gol buluyorduk.. Skibbe yerleştirmişti bu sistemi.. Ama arka taraf pertti..

Lincoln'un o paslarını bende özledim..

ulan Kewel gibi bi adamı bize getiren adamdan Allah razı olsun çok düzgün adamdı ben Dünyanın en iyi futbolcusu olabilirsin ama KEWELL gibi adam olamazsın beeeee koçum benim gözlerim doldu lan......

İlk kez izledim.Tüylerim diken diken oldu.Keşke o zamanlar da Galatasaraylı olsaydım.:(

Allah bize o günleri yeniden yaşamayı nasip eder inşallah...

İlk kez izledim.Tüylerim diken diken oldu.Keşke o zamanlar da Galatasaraylı olsaydım.:(

Allah bize o günleri yeniden yaşamayı nasip eder inşallah...

Geçte Olsa Doğru Yolu Bulmuşsun Renkdaş. Özellikle 100. Yıl, 17 Mayıs ve Eski Açık Sarı Desene Belgesellerini İzlemelisin :yenieek:

Başlangıç İçin İdeal'dir Bu Belgeseller, Daha Sonra Özellikle 2000 Yılında Avrupada Yapılan Maçlarını İzle :coffee:

Geçte Olsa Doğru Yolu Bulmuşsun Renkdaş. Özellikle 100. Yıl, 17 Mayıs ve Eski Açık Sarı Desene Belgesellerini İzlemelisin :yenieek:

Başlangıç İçin İdeal'dir Bu Belgeseller, Daha Sonra Özellikle 2000 Yılında Avrupada Yapılan Maçlarını İzle :coffee:

Yaşıma ve yaşadığım şehre bakılırsa o kadar geç değil renkdaş.Hepsini izlemeye çalışacağım teşekkür ederim.:)

Bende full maç var.Bir sorun olmazsa full maçı eklemeyi düşünüyorum.

Üst Alt