galatasaray camiasının basketbola olan ilgisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray camiasının basketbola olan ilgisi

tak%25C4%25B1m11.jpg

tarihin en kötü futbol sezonlarından birini yaşamamıza rağmen basketboldaki galibiyet serisi camiayı birleştirdi.

sosyal medyada herkes anadolu efes maçına kilitlendi, futbol takımı bir kenara bırakıldı tek odak nokta basketbol oldu. burak elmas dahi gs basketbol takımı sayesinde taraftarla arasını düzeltme noktasına geldi.

geçmişte euroleague'de yaşadığımız heyecanlar ve mutluluklar bize bu branşa yatırım yapmamız gerektiğini gösterdi. düzgün bir sponsor ve işini bilen adamlar ile nasıl takım kurulur, camia nasıl birleştirilir görmüş olduk.

euroleague ve şampiyonluk için oynayan galatasaray'ı özledik.

0247b0c63d5fc94d809a01e33f09897c_840-750x499.jpg

6600a941b74147ce85def7b52ece3c67.jpeg

Ülkenin bir numarali spor dali futboldur. Yillarca diger kulüplerin futboldaki basarisizliklari basketbol ile örtülmeye çalisildi. Ha Bu basketbolu umursamamiz gerektigini göstermez ama Galatasaray denince tüm dünyada akillara türk futbolu gelir

Hem sevdiğim 1 spor dalı hem de tarihi Abdi İpekçi Spor Salonuna sadece 1 km. yakınlıkta olunca yıllardır ilgi duydum. Rahmetli Aydan Siyavuş hoca zamanlarından beri en son Ergin hoca zamanına kadar takımımızı salonda sıkça destekledim.

Maalesef sadece başarılı olduğumuz dönemlerde ortaya çıkan ilgi
Bu doğal ya.İnsanlar bıkıyor artık.Kadın baskete bakıyorsun, gelen Amerikalı 2 ayda kaçıyor, maaşlar ödenmiyor, nerede abuk subuk oyuncu varsa toplanmış.Takip edecek motivasyon bulamıyorsun.Nef organizasyonun en iyi özelliği bu işte, bugün şampiyon olsak da olmasak da saman alevi gibi yanıp sönmeyeceğiz.Barış Nane'yi dinledim, kısa ve uzun vaadede bir çok planları var.Bunlardan biri de Euroleague.

Gsnin saçma sapan siyasetine kurban gitmezse müessese takımlarının canını çok yakacak Gs Nef.Darısı voleybol hatta futbolun başına.

Bu doğal ya.İnsanlar bıkıyor artık.Kadın baskete bakıyorsun, gelen Amerikalı 2 ayda kaçıyor, maaşlar ödenmiyor, nerede abuk subuk oyuncu varsa toplanmış.Takip edecek motivasyon bulamıyorsun.Nef organizasyonun en iyi özelliği bu işte, bugün şampiyon olsak da olmasak da saman alevi gibi yanıp sönmeyeceğiz.Barış Nane'yi dinledim, kısa ve uzun vaadede bir çok planları var.Bunlardan biri de Euroleague.

Gsnin saçma sapan siyasetine kurban gitmezse müessese takımlarının canını çok yakacak Gs Nef.Darısı voleybol hatta futbolun başına.
Doğal tabi. Bir numaralı spor dalının ezici oranda futbol olması sebebiyle basketbola ilgi genelde başarıyla orantılı olacak mecburen.

Umarım bu projeyle ilgimiz de kalıcı olur

Ülkenin bir numarali spor dali futboldur. Yillarca diger kulüplerin futboldaki basarisizliklari basketbol ile örtülmeye çalisildi. Ha Bu basketbolu umursamamiz gerektigini göstermez ama Galatasaray denince tüm dünyada akillara türk futbolu gelir
Kimse bu branşlara biraz yatırım yapıldı, takip edildi diye futbolu bırakmaz merak etmeyin.Zaten toplam 2,5m bütçesi var, apayrı sponsoru var.Futboldan gelen gelirler buraya akıtılmadı, futboldaki başarısızlığı basketbolla örtmeye çalışan da yok.Her yan branşlarla ilgili konular altında şöyle şeyler okumaktan yoruldum gerçekten.Gs Sk isek, marşlarımızda sporun beşiği diyorsak hakkını verelim.

Üst Alt