Galatasaray, Cefakar Taraftarını Arıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Cefakar Taraftarını Arıyor!

Ctyn6LrWIAEj_39.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında Galatasaray, seyircisi karşısında ağırladığı Antalyaspor'u 3-1 mağlup ederken maç sonu hareketiyle alkış topladı.

40 bin seyirci ile sezon rekoru kıran Galatasaray, TT Arena'ya zor şartlarda gelen engelli taraftarının fotoğrafını paylaşarak tanıyanların kulüple iletişime geçmesini rica etti.

Galatasaray, paylaşımında "Bugün maça gelen bu taraftarımızı arıyoruz, tanıyanların bizimle iletişime geçmesini rica ederiz" ifadelerini kullandı.

Ctyq-xuXEAAroT3.jpg

Iste bunu gorunce ne futbol ne rekabet hic birseyin onemi kalmiyor...

Valla cok koydu bu

Allah yardimcisi olsun ve obur dunyada burada yasayamadigi guzelliklerin kat ve katini yasasin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gözlerim doldu valla..
Bu nasıl sevgidir Allahım..
Koskoca bir helal olsun..
Kulup bu taraftarı onore etmelidir, edecektir..

Allah kimseyi sağlığından eksik etmesin çok zor bir durum ama yaşama sevincini kaybetmeden karşılık beklemeden sevmek işte böyle bir şey. Helal olsun aslan parçası taraftara ve sahip çıkacak olanlara.

Nazar degmesin ama kulüp son dönemlerde iyi is cikariyor bence. Biliyorum bunu yazdim diye Sarper bana soru soracaksin yine Dursun ile ilgili. Ama gercekten cok güzel hareketler bunlar. Son zamanlarda cocuk tribünü, bu mac kücük Kaan kardesimize yapilan jest gibi seyler cok güzel.

Anlasilan resimdeki taraftarimiza da maclara gidebilmesi icin yardimci olunacak falan. Allah yardimcisi olsun arkadasimizin, bu haliyle o kadar yolu gelip stada takimimizi desteklemeye geliyor gercekten helal olsun.

Nazar degmesin ama kulüp son dönemlerde iyi is cikariyor bence. Biliyorum bunu yazdim diye Sarper bana soru soracaksin yine Dursun ile ilgili. Ama gercekten cok güzel hareketler bunlar. Son zamanlarda cocuk tribünü, bu mac kücük Kaan kardesimize yapilan jest gibi seyler cok güzel.

Anlasilan resimdeki taraftarimiza da maclara gidebilmesi icin yardimci olunacak falan. Allah yardimcisi olsun arkadasimizin, bu haliyle o kadar yolu gelip stada takimimizi desteklemeye geliyor gercekten helal olsun.

Garip gözükecek belki ama Dursun'a geldiği günden beri bir sempatim var benim, herkes söverken ben nedense sövemiyordum. Hep içimde iyi işler yapacak hissi vardı. Şu an öyle de yapıyor, hakkını yemeyelim. Özellikle yönetimin bu tarz konulara duyarlı olması çok güzel birşey.

Öncelikle hem kardeşimize hem de kulübümüze helal olsun.

İşte başarılar böyle geliyor arkadaşlar. Levent Nazifoğlu'nun göreve gelmesiyle beraber yönetimdeki hava değişti. Medya ile iletişim, taraftarla iletişim, tribünlerin doldurulması vs. çok güzel işler çıkartılıyor. Taraftar da bu fotoğrafta görüldüğü züere elindeki imkanların ötesinde desteğe koşuyor. Şimdi sıra bunun hakkını vermesi gereken teknik heyete ve futbolculara düşüyor.

Karşılıksız sevgi bu işte helal olsun biz burada saçma saçma işlere parmaklarımızı aşındırırken kardeşimiz ellerini dizlerini aşındıra aşındıra maça gidiyor helal olsun be sana.

Abi bu goruntuyu asacaksin soyunma odasina her mac anlatacaksin oyunculara boyle insanlari uzmeyin elinizden geleni yapin diye.

Bu taraftarımıza da kulübün gösterdiği duyarlılığa da helal olsun. Diyecek başka söz yok. Fotoğraf her şeyi anlatıyor zaten.

Üst Alt