Galatasaray Champions League! Football Manager - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Champions League! Football Manager

Cevap: Galatasaray Champions League! Football Manager

Her ne kadar yenilsekte İtalya'da gol bulmak önemli ASY'de 1-0 yenersek yarı finale çıkıyoruz hadi inşallah :)

medya.php

Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Rövanş Maçları Tamamlandı.

Galatasaray: 2 - Roma: 1 (Penaltılarda 4-5)

(Elano, Servet) / (Totti)

Galatasaray: 1 - Real Madrid: 3

(Kewell) / (Kaka, De Maria, C. Ronaldo)

TEŞEKKÜRLER GALATASARAY...

Sahamızda yenilmemiz iyi olmadı ancak ne yapalım, futbol bu. En azından Galatasaray'ın yerinin neresi olduğunu tüm dünyaya gösteren oyuncularıma teşekkür ediyorum. Hepsini alnından öpüyorum. Göğüslerindeki armayı ve sırtlarındaki Metin Oktay parçalısını onurla taşıdılar.

Taraftarımıza ayrıca teşekkür ediyorum, hiç susmadılar ve bizi desteklediler. Bir dahaki turnuvada görüşmek dileğiyle :)

Beyler, müthiş bir yama indirdim.

Hepinizin keyif alacağı, çok farklı bir Galatasaray yarışması başlatıyorum birazdan. :)

Bütün futbolcularımın alnından öpüyorum onlara final yakışırdı.Ama maalesef şanssızdık.Hiç yenilmeden elendik ayrıca.Ama bir dahaki turnuvada ufak tefek değişikliklerle daha da iyi olabiliriz.Bizi destekleyenlere sonsuz teşekkürler.

Hiç yenilmeden çeyrek finalde elendim hırs yaptım ezeceğim bu sefer önüne geleni :D

Üst Alt