Galatasaray 'dan Yeni Ada Kuşatması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray 'dan Yeni Ada Kuşatması

Cevap: Galatasaray 'dan Yeni Ada Kuşatması

Süper istihbarat, KralFutbol ekibi.

Tutturursanız, ilk tebrikler bizden. :);)

Not: Bilmeyen arkadaşlara belirtelim, www.KralFutbol.com ekibinin kurucu ve yöneticisi forumumuz yönetiminde de görev almaktadır. Ayrıca portalımızda ve footer da link olarak reklamları bulunmaktadır.

Hayırlı olsun iyi oyuncu diyebileceğimiz bir oyuncu formatına uyan bir sporcu.Bekliyoruz bakalım 4 gözle doğruluk payını.

aslan.jpg

Sezona flash bir transfer ile girmeye hazırlanan Galatasaray ‘ın ilk transfer bombasını 2 gün içinde patlatması bekleniyor.

Özellikle geçtiğimiz sezon eksikliğini çok hissettiği ortasahasını güçlendirmek isteyen Galatasaray’ın De Jong için bu sezonda M.City’nin kapısını çalması bekleniyor.

Edindiğimiz bilgilere göre İngiltere’de bulunan Haldün Üstünel’in Manchester City yetkilileriyle görüştüğü ve geçen sezon eksikliğini fazlasıyla hissettiği ortasaha De Jong'la bir oyuncuyla anlaştığı öğrenildi. Transferin 2 gün içinde açıklanması bekleniyor. Transfer hakkında kesin bilgilere ulaştığımız takdirde yarın gece sizlere duyuracağız. Kesin bilgileri öğrenebilmek için Kralfutbol’u takip etmeyi unutmayın

Keşke yarın gece açsaydınız konuyu o zaman.

fazla havalara girmeyelim bence. Ledesma-Pastore-Boatengi alsak yeter

ya da birini

Seni ilgilendirirmi ?

Haberin benimle alakası yok.

Ben sadece o isimi biliyorum dedim.

Nasil seni ilgilendirimi? Ne bicim konusuyorsun?

Hem isimleri nerden biliyorsun derken sana kaynagini felan soran olmadi demeki duyum almissinki yoksa isimleri nerden bileceksin anlaminda dedim.

Yazilani dogru dürüst algilamaya davet ediyorum sizi sayin Moderatör bey.

Medya Yazarları'nda Hakan Şükür, Rıdvan Dilmen, Erman Toroğlu, Mehmet Demirkol, Osman Tanburacı gibi isimler var. Buda gösteriyor ki köklü ve çok sağlam kaynakları var. Transfer olmasada böyle bir girişim olmuştur.

Daha önce hiç transfer bildiniz mi ? Ve kaynak ne derece güvenilir.Birinci ağızdan aldığınız bir duyum mu ?

Nasil seni ilgilendirimi? Ne bicim konusuyorsun?

Hem isimleri nerden biliyorsun derken sana kaynagini felan soran olmadi demeki duyum almissinki yoksa isimleri nerden bileceksin anlaminda dedim.

Yazilani dogru dürüst algilamaya davet ediyorum sizi sayin Moderatör bey.

Hala duyum diyorsun kardeşim ya.

Tamam duyum aldım söylemiyorum.

Sorun varmı ?

Hala duyum diyorsun kardeşim ya.

Tamam duyum aldım söylemiyorum.

Sorun varmı ?

Renktasim,senin dediklerin celiskili degilmi sence? Hem isim biliyorum diyorsun hemde duyum almadim diyorsun nasil oluyor bu is. :)

Sorun yok duyum olsa ne yazar olmasa ne yazar , olan duyumlarida görüyoruz. Uzatmayada gerek yok.

Renktasim,senin dediklerin celiskili degilmi sence? Hem isim biliyorum diyorsun hemde duyum almadim diyorsun nasil oluyor bu is. :)

Sorun yok duyum olsa ne yazar olmasa ne yazar , olan duyumlarida görüyoruz. Uzatmayada gerek yok.

Portalın anasayfasında De Jong'un fotoğrafı var oradan bildi. :)

Üst Alt