Galatasaray, Denayer İçin Manchester City'ye Teklif Yaptı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Denayer İçin Manchester City'ye Teklif Yaptı!

Denayer'i ben de beğenirim de bir stoper için asıl değerlendirme kriterlerini unutuyorsun.Dany de çok süratliydi ama nerde duracağını bilmiyordu o yüzden tutunamadı bizde.
Dany ile kıyaslanacak bir adam değil bence. Denayer çok yetenekli ama daha kendini tam bulamamış bir oyuncu.

Bana kalırsa Ahmete Serdaea falan tanıyacağımız şans ve süreyi böyle adamlara tanımalıyız

sent via GSC

Dany ile kıyaslanacak bir adam değil bence. Denayer çok yetenekli ama daha kendini tam bulamamış bir oyuncu.

Bana kalırsa Ahmete Serdaea falan tanıyacağımız şans ve süreyi böyle adamlara tanımalıyız

sent via GSC

Dany ile kıyaslamadım,bir stoperi değerlendirmek için ilk kriterler pozisyon bilgisi,kademe bilgisi olmalı bence.Savunma yapamayan bir stoper süratli olsa teknik olsa ne olur ki?

Başakşehir'de teklif yaptıysa Guardiola onlara yollamak ister ne yazık ki.City'de kira durumlarında oyuncunun görüşü önemsiz kalıyor.

Üst Alt