Galatasaray, Deniz Türüç'le Anlaştı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anadolu dan yerli alinca kusasim geliyor.

Yabanci siniri gelirse ornegin 7 yabanci 4 yerli felan izlemem bu ligi hep ayni seyler dejavu dejavu dejavu.

Bildiği o adamın. Kayseri'ye oynadığımız maçta beğenmiştir. FT'nin dünya futbolunu takip ettiğini düşünmüyorsundur herhalde. Anadolu'dan toplar anca.

Yoo dunya futbolunu takip ettigini dusunuyorum fakat icinde engel olamadigi bi yerli tayfa hayali var. Ekibini de oyle kuruyor genelde.

Son milli takim faciasindan sonra yapmaz artil diye dusunuyodum ama yine yapiyor

NEDEN ARKADAS NEDEN?

Bizde tutunamayacagi apacik ortada olan adamlara yillardir neden bu kadar ilgi gösteriyoruz anlam veremiyorum.

Gercekten anlam veremiyorum, git parayi direk cöpe at ayni sonuca varir.

NEDEN ARKADAS NEDEN?

Bizde tutunamayacagi apacik ortada olan adamlara yillardir neden bu kadar ilgi gösteriyoruz anlam veremiyorum.

Gercekten anlam veremiyorum, git parayi direk cöpe at ayni sonuca varir.

Cöpün senelik maasi yok diye ucuza gelir diye yapmiyorlardir.

2000 generasyonu o kadar sisirirmisti. O zaman onlari türk transfer edecegine kadroya alternatif olarak kullan. Cocuklar böyle oyunculari getirirsen, tabiki sözlesmelerini uzatmayi düsünmez.

Ben severim Deniz Türüç 'ü yetenekli bir oyuncu. Ama işte Kayserispor 'dan hele ki Erol Bedir'den oyuncu almak çok doğru değil, adam tam bir tüccar öyle 2-3 mil.€ bedellere bırakmaz bence Deniz Türüç'ü

Maliyetinden bağımsız olarak konuşursak isterim bu transferi hem orta saha hem de kanatlarda forma giyebiliyor+ elimizde haberdeki gibi Emre Akbaba 'dan başka oynayabilecek yerli oyuncu kalmıyor seneye en azından böyle 2-3 tane yerli oyuncu katabiliriz kadroya (maliyeti uygun olmak şartıyla)

Yoo dunya futbolunu takip ettigini dusunuyorum fakat icinde engel olamadigi bi yerli tayfa hayali var. Ekibini de oyle kuruyor genelde.

Son milli takim faciasindan sonra yapmaz artil diye dusunuyodum ama yine yapiyor

yabancı kuralı kapıdayken yerli tayfa gerekli elbette. Ama altyapıdan tedarik edilmesinden yanayım. 25-26 yaşına kadar küçük takımlarda oynamış oyuncuların Galatasaray'da tutma ihtimali çok küçük.

Çok doğru hamle olur kilit nokta bonservisin ve maaşın düşük tutulabilmesi . Seneye en üzerinde durmamız gereken olay yerli kalitesinin artması .

Üst Alt